Через бурю на Волині дерева заблокували автошляхи
![](/files/news/2008/08-05/629-1u.jpg)
Внаслідок сильного вітру на кількох відтинках автошляхів на Волині повалені дерева загородили проїзд. Про це 5 серпня повідомляє репортер «Волинських Новин».
Через сильний вітер повалені дерева перегородили рух на трасі Шацьк-Любомль поблизу села Самійличі. Для того, аби розчистити проїжджу частину, повалені дерева розчищали бійці СДПЧ-11.
Ще одна «блокада» вже автотраси Луцьк - Ковель сталася неподалік села Погиньки. Тут до ладу проїжджу частину приводили підрозділи Ковельського райвідділу МНС та «Ковельавтодору».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Через сильний вітер повалені дерева перегородили рух на трасі Шацьк-Любомль поблизу села Самійличі. Для того, аби розчистити проїжджу частину, повалені дерева розчищали бійці СДПЧ-11.
Ще одна «блокада» вже автотраси Луцьк - Ковель сталася неподалік села Погиньки. Тут до ладу проїжджу частину приводили підрозділи Ковельського райвідділу МНС та «Ковельавтодору».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083057)
Анонім
Показати IP
5 Серпня 2008 15:23
Фотографія то не місцева. 99% що з Великобританії.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083057)
Анонім
Показати IP
5 Серпня 2008 15:24
І певно не Ковельавтодор це був, а Філія "Ковельська ДЕД", яка обслуговує цю ділянку державної дороги.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.