Волинянина, якого розшукували рідні, вбили на Рівненщині через бурштин
![](/resize/450x300/r/files/news/2018/03-24/241085/20180123154142.jpg)
Двоє 17-річних хлопців з Рівненщини, які проживають у Дубровицькому районі, вбили 45-річного жителя Ковеля Володимира Кузьмінця. Цей факт встановили дубровицькі поліцейські інформує "Рівне медіа".
Як повідомляло Інформаційне агенство Волинські Новини, Володимира Кузьмінця розшукували рідні ще з 9 березня. Чоловік поїхав у справах на сірому Volkswagen Passat у Дубровицю і не повернувся.
Як стало відомо, волинянин у селі Нивецьк зустрівся з неповнолітніми, щоб купити у них бурштин-сирець. Та хлопці виявилися звичайнісінькими шахраями, бо вони не мали каміння, а лише хотіли нажитися та забрати у чоловіка гроші. Після того, як потерпілий все зрозумів, розмова швидко закінчилася. Тоді зловмисники металевою палицею двічі вдарили його по голові та відібрали у нього близько тисячі доларів США.
Чоловік від удару впав без свідомості. Тоді молодики вирішили заховати його тіло у лісопосадці поблизу Дубровиці, а самі сіли в його автомобіль «Volkswagen Passat B5» і поїхали розважатися. А через кілька днів викрадену автівку спалили неподалік села Мочулище.
Поліцейські зуміли вийти на слід зловмисників і втановили їх особу. Відтак, вони зізналися правоохоронцям у скоєному та показали місце вчинення злочину та місце спаленого транспортного засобу. Також з’ясувалося, що наразі у суді перебуває кримінальне провадження за фактом крадіжки з проникненням у приміщення, вчиненої одним із молодиків.
Під час огляду загиблого чоловіка експерти виявили важкі травми голови. Його тіло направили в морг для проведення судово-медичної експертизи.
Неповнолітніх злочинців вже затримали у порядку статті 208 Кримінального кодексу України та помістили до ізолятору тимчасового тримання у м. Сарнах.
Їм вже повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства. Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Згідно з санкцією статті, зловмисникам за вбивство загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомляло Інформаційне агенство Волинські Новини, Володимира Кузьмінця розшукували рідні ще з 9 березня. Чоловік поїхав у справах на сірому Volkswagen Passat у Дубровицю і не повернувся.
Як стало відомо, волинянин у селі Нивецьк зустрівся з неповнолітніми, щоб купити у них бурштин-сирець. Та хлопці виявилися звичайнісінькими шахраями, бо вони не мали каміння, а лише хотіли нажитися та забрати у чоловіка гроші. Після того, як потерпілий все зрозумів, розмова швидко закінчилася. Тоді зловмисники металевою палицею двічі вдарили його по голові та відібрали у нього близько тисячі доларів США.
Чоловік від удару впав без свідомості. Тоді молодики вирішили заховати його тіло у лісопосадці поблизу Дубровиці, а самі сіли в його автомобіль «Volkswagen Passat B5» і поїхали розважатися. А через кілька днів викрадену автівку спалили неподалік села Мочулище.
Поліцейські зуміли вийти на слід зловмисників і втановили їх особу. Відтак, вони зізналися правоохоронцям у скоєному та показали місце вчинення злочину та місце спаленого транспортного засобу. Також з’ясувалося, що наразі у суді перебуває кримінальне провадження за фактом крадіжки з проникненням у приміщення, вчиненої одним із молодиків.
Під час огляду загиблого чоловіка експерти виявили важкі травми голови. Його тіло направили в морг для проведення судово-медичної експертизи.
Неповнолітніх злочинців вже затримали у порядку статті 208 Кримінального кодексу України та помістили до ізолятору тимчасового тримання у м. Сарнах.
Їм вже повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства. Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Згідно з санкцією статті, зловмисникам за вбивство загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705298)
——
Показати IP
24 Березня 2018 15:52
Що там було (виходити наслід) як ці недоумки... декілька днів світилися на його автівці!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705298)
777
Показати IP
24 Березня 2018 16:19
Деградоване покоління без моральних, релігійних чи ідейних принципів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705298)
Таня Строцюк
Показати IP
24 Березня 2018 16:28
Це подвиг розкрити такий злочин. Героя України всім!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705298)
я
Показати IP
24 Березня 2018 22:55
Як шкода чоловіка...Померти від рук малолітніх виродків.Людське життя вони оцінили в тисячу доларів...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705298)
Джек до я
Показати IP
25 Березня 2018 12:40
Яка тисяча доларів?і шо він за неї мав купити?1 камня?це мєнти вже 49000 вкрали а тисячу тіпа найшли
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705298)
111
Показати IP
25 Березня 2018 10:16
Таких треба на пожызнине садыть щоб други боялыся ато выйде и буде щытылы себе авторитетом
![](/public/images/user_no_foto.png?1721705298)
Там
Показати IP
26 Березня 2018 10:39
в тих краях Дубровиччина, Сарненщина й...нуті люди живуть - гроші завдяки янтарю мають, а мізків, моральних принципів нуль, *рань коротше.
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.