Жити стало краще – зарплати зросли на третину?
![](/files/news/2008/12-19/3906-1u.jpg)
Cередньомісячні заробітки лучан за січень-листопад у порівнянні з минулорічними показниками зросли на 35% і становили 1583 гривень. Про це інформують «Волинські Новини».
За інформацією головного управління статистики у Волинській області, середня зарплата жителя Луцька у листопаді становила 1636 гривень.
Майже в двох третинах суб’єктів господарювання, які обстежуються, листопадові заробітки лучан перевищили 1 тисячу гривень‚ із них у 62 підприємствах – понад 3 тисячі гривень. Разом із тим на 46 підприємствах‚ установах‚ організаціях листопадова зарплата не перевищила мінімальний її розмір (545 гривень).
Більше у листопаді заробили особи, зайняті у сфері досліджень та розробок, фінансової і податкової діяльності, грошового і фінансового посередництва, юстиції та правосуддя, обов’язкового соціального страхування (3,4 – 4,2 тисячі гривень)‚ менше – у легкій промисловості, металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів, готельному та ресторанному бізнесі, початковій загальній освіті, сфері надання індивідуальних послуг ( 797–1006 гривень).
У будівельних організаціях середні місячні заробітки становили 1388 гривень, у промисловості – 1574 гривень, у сфері транспорту та зв’язку – 1279 гривень, в галузі охорони здоров’я та освіті – відповідно 1587 і 1679 гривень.
Довідково:
Найвищі зарплати на Волині зафіксовані у трьох найбільших містах – Нововолинську, Луцьку та Ковелі. Про це йшлося 31 жовтня під час колегії ОДА.
Зокрема поміж містами та районами області за рівнем зарплат лідирує Нововолинськ (1739 гривень). На другому місці – Луцьк (1567 гривень), а на третьому – Ковель (1527 гривень). Також, порівняно з іншими районами, більші «получки» у Любомльському (1365 гривень) та Луцькому (1310 гривень).
У галузевому зрізі вищі заробітки зафіксовані у фінансовій справі (3 тисячі гривень) та державному управлінні (2,1 тисячі гривень). Однак порівняно із липнем середня зарплата на Волині у вересні була меншою на 42 гривні і становила 1450 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією головного управління статистики у Волинській області, середня зарплата жителя Луцька у листопаді становила 1636 гривень.
Майже в двох третинах суб’єктів господарювання, які обстежуються, листопадові заробітки лучан перевищили 1 тисячу гривень‚ із них у 62 підприємствах – понад 3 тисячі гривень. Разом із тим на 46 підприємствах‚ установах‚ організаціях листопадова зарплата не перевищила мінімальний її розмір (545 гривень).
Більше у листопаді заробили особи, зайняті у сфері досліджень та розробок, фінансової і податкової діяльності, грошового і фінансового посередництва, юстиції та правосуддя, обов’язкового соціального страхування (3,4 – 4,2 тисячі гривень)‚ менше – у легкій промисловості, металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів, готельному та ресторанному бізнесі, початковій загальній освіті, сфері надання індивідуальних послуг ( 797–1006 гривень).
У будівельних організаціях середні місячні заробітки становили 1388 гривень, у промисловості – 1574 гривень, у сфері транспорту та зв’язку – 1279 гривень, в галузі охорони здоров’я та освіті – відповідно 1587 і 1679 гривень.
Довідково:
Найвищі зарплати на Волині зафіксовані у трьох найбільших містах – Нововолинську, Луцьку та Ковелі. Про це йшлося 31 жовтня під час колегії ОДА.
Зокрема поміж містами та районами області за рівнем зарплат лідирує Нововолинськ (1739 гривень). На другому місці – Луцьк (1567 гривень), а на третьому – Ковель (1527 гривень). Також, порівняно з іншими районами, більші «получки» у Любомльському (1365 гривень) та Луцькому (1310 гривень).
У галузевому зрізі вищі заробітки зафіксовані у фінансовій справі (3 тисячі гривень) та державному управлінні (2,1 тисячі гривень). Однак порівняно із липнем середня зарплата на Волині у вересні була меншою на 42 гривні і становила 1450 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082620)
Анонім
Показати IP
19 Грудня 2008 13:00
глупая повесть....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082620)
Злидень
Показати IP
19 Грудня 2008 13:43
Відверта брехня!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082620)
Анонім
Показати IP
19 Грудня 2008 14:20
Вчора порадували - з/п обрізають вдвоє. Ось така, мля, статистика...
"Жить стало лучшє, жить стало просто [вирізано - цензура]"© Лесь Подерв"янський
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.