Волинські антимонопольники оштрафували мережу магазинів побутової техніки
![](/resize/450x262/r/files/news/2015/11-11/170772/89(1).jpg)
ТОВ "ДІЕСА" порушило законодавство про захист від недобросовісної конкуренції
Так, Вищий господарський суд України 27 жовтня 2015 року відмовив у задоволенні скарги ТОВ "ДІЕСА" (мережа магазинів «Ельдорадо») до Волинського обласного територіального відділення АМКУ (надалі – Відділення) про визнання недійсним рішення.
Про це повідомили на сайті волинські антимонопольники.
Суд першої інстанції позов задовольнив, суд апеляційної - скасував рішення першої інстанції, а в задоволенні позову відмовив.
Вищий господарський суд України погодився з думкою апеляційного суду. Відділення визнало порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції дії позивача щодо повідомлення з 2013 року по жовтень 2014 невизначеному колу осіб в рекламі (газеті "Ельдорадо") неправдивої інформації про акційні роздрібні ціни на побутові товари та відповідно розміри знижок на них (шляхом систематичного допущення помилок в їх розмірах при підготовці рекламних матеріалів), що могло вплинути на наміри невизначеного кола осіб щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання.
Позивач був оштрафований на 50 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, Вищий господарський суд України 27 жовтня 2015 року відмовив у задоволенні скарги ТОВ "ДІЕСА" (мережа магазинів «Ельдорадо») до Волинського обласного територіального відділення АМКУ (надалі – Відділення) про визнання недійсним рішення.
Про це повідомили на сайті волинські антимонопольники.
Суд першої інстанції позов задовольнив, суд апеляційної - скасував рішення першої інстанції, а в задоволенні позову відмовив.
Вищий господарський суд України погодився з думкою апеляційного суду. Відділення визнало порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції дії позивача щодо повідомлення з 2013 року по жовтень 2014 невизначеному колу осіб в рекламі (газеті "Ельдорадо") неправдивої інформації про акційні роздрібні ціни на побутові товари та відповідно розміри знижок на них (шляхом систематичного допущення помилок в їх розмірах при підготовці рекламних матеріалів), що могло вплинути на наміри невизначеного кола осіб щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання.
Позивач був оштрафований на 50 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083171)
Сем
Показати IP
11 Листопада 2015 15:12
оштрафований на 50 тисяч гривень - це третина денної виручки тільки ОДНОГО невеликого (такого, як у Луцьку) магазину, а їх у державі близько двох сотень.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.