У скільки обійдеться «безплатний» проїзд лучан у 2016 році
![](/files/news/2015/12-22/174460/ww110281.jpg)
Для того, щоб забезпечити пільгове перевезення лучан у 2016 році, необхідно близько 42 мільйонів гривень.
Про це під час засідання оперативної наради сьогодні, 22 грудня, повідомив Луцький міський голова Микола Романюк.
Так, з його слів, питання бюджету 2016 року винесуть на сесію з тими пропозиціями, які за станом на сьогодні, є ще дієвими.
«Є проблеми з бюджетом розвитку, бо він не такий, як потрібно. Більше того, поки що його розглядати немає сенсу. Тільки 42 мільйони потрібно знайти на пільгове перевезення лучан. До того ж на міський баланс перекладається фінансування ще й трьох коледжів і ще деяких речей. Запускати це питання не можна. Однак, до сесії питання бюджету розвитку розглядати не будемо», - зазначив міський очільник.
Нагадаємо, 2-а сесія Луцької міської ради скликається 23 грудня 2015 року.
Міністерство соцполітики і Мінінфраструктури технічно повністю готові до того, аби вже з 1 січня 2016 року монетизувати пільги на проїзд у транспорті. Як заявляв під час колегії Міністерства соціальної політики заявив міністр Павло Розенко, пільги за проїзд у транспорті будуть збережені, але у вигляді грошової компенсації. Згодом це підтвердила керівник відділу автотранспорту Мінінфраструктури Світлана Кубальська. З її слів, всі необхідні дані для запровадження адресної грошової допомоги у Мінсоцполітики є.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання оперативної наради сьогодні, 22 грудня, повідомив Луцький міський голова Микола Романюк.
Так, з його слів, питання бюджету 2016 року винесуть на сесію з тими пропозиціями, які за станом на сьогодні, є ще дієвими.
«Є проблеми з бюджетом розвитку, бо він не такий, як потрібно. Більше того, поки що його розглядати немає сенсу. Тільки 42 мільйони потрібно знайти на пільгове перевезення лучан. До того ж на міський баланс перекладається фінансування ще й трьох коледжів і ще деяких речей. Запускати це питання не можна. Однак, до сесії питання бюджету розвитку розглядати не будемо», - зазначив міський очільник.
Нагадаємо, 2-а сесія Луцької міської ради скликається 23 грудня 2015 року.
Міністерство соцполітики і Мінінфраструктури технічно повністю готові до того, аби вже з 1 січня 2016 року монетизувати пільги на проїзд у транспорті. Як заявляв під час колегії Міністерства соціальної політики заявив міністр Павло Розенко, пільги за проїзд у транспорті будуть збережені, але у вигляді грошової компенсації. Згодом це підтвердила керівник відділу автотранспорту Мінінфраструктури Світлана Кубальська. З її слів, всі необхідні дані для запровадження адресної грошової допомоги у Мінсоцполітики є.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143147)
11
Показати IP
22 Грудня 2015 09:33
То зробіть і пенсіонерам і по 1 гривні проїзд (і головне отим що з посвідченнями їздять, липовими)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143147)
лучанка до 11
Показати IP
22 Грудня 2015 22:18
я теж з вами згідна!! не може бути зараз нічого безплатного, чому дитина школяр яка ще не заробляє мусить оплачувати проїзд а пенсіонер який має пенсію не на багато меншу а може і в рази більшу ніж наші зарплати їздить безоплатно!? зробіть їм по 1 гр проїзд чим не пільга? - 50% знижка! а то їдеш зранку на роботу - сідає на зупинці 10 людей а платять 2-3! просто смішно -вони їздять безкоштовно а нам - не пільговикам ціну на проїзд піднімають щоб дирки залатати!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143147)
123
Показати IP
22 Грудня 2015 10:07
Адресна допомога має бути, а не оця х*рня на поснім маслі, що називається "пільгове перевезення лучан". Тоді буде і якість і ефективність
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143147)
Анонім
Показати IP
22 Грудня 2015 11:33
Повально їздять безоплатно всі. Старі,малі, липових точно певно 90 процентів посвідчень.А групники,які купили групи, які вони пенсіонери.Адресна допомога всім і,щоб поркурори і податківці, менти також платили, а то біднота їздить безоплатно. На яківй підстав міська рада видає посвідчення такі,як паспорти.Хто бідний вони всі мають групи і одержують пенсію більшу,як ми що пропрацювали по 40 років.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721143147)
ольга
Показати IP
9 Січня 2016 16:19
Усі нехай платять,їздять по 5 раз в день безкоштовно...а ти платиш і стоїш на одній нозі
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.