USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

У прокуратурі Волині скинулися на радіостанції для розвідників

14 Травня 2015 18:44
Працівники прокуратури Волині, перерахувавши свій одноденний заробіток за квітень 2015 року, зібрали майже 80 тисяч гривень для надання допомоги військовослужбовцям розвідувальної роти військової частини В0259, які на початку травня вирушили в зону АТО.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

За ці кошти для розвідників закупили три модифікованих цифрових ранцевих радіостанції, які дозволяють здійснювати зв'язок захищеним цифровим каналом, що значно полегшує бійцям виконання бойових завдань.

Наразі обладнання уже передали військовим і використовується ними за призначенням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Оксана Показати IP 14 Травня 2015 19:18
А тепер хлопці на колону танків пора скинутись
Анонім до Оксана Показати IP 14 Травня 2015 21:20
А денег хватит? Ведь стоимость Т-90А – где-то в пределах 70 млн руб. за единицу, американского танка Abrams – 217 млн руб., французского Leclerc – 255 млн, немецкого Leopard-2 – 167 млн, а украинского Т-80 – 120 млн руб.
У наших до Анонім Показати IP 14 Травня 2015 21:53
прокурорів - вистачить!
Жуков до У наших Показати IP 14 Травня 2015 22:22
Потім одну колону митники, другу міська рада, ще дві обласні депутати, Еремеєв 20 літаків, Палиця 30 ..... .....Отак по нитці з бідного і армія волинська буде
Анонім до У наших Показати IP 15 Травня 2015 07:26
А почем сейчас прокуроры конают? И кто за них платит?
лучанин Показати IP 15 Травня 2015 06:42
скинулись молодці, а ви скільки коштів передали що їх ображаете