У Нововолинську хочуть підняти вартість проїзду в маршрутках
![](/resize/450x300/r/files/news/2016/11-04/204452/23.02_00001-1024x683-768x512.jpg)
Враховуючи звернення перевізників щодо потреби приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського транспорту економічно-обґрунтованим витратам, 22-го вересня був оприлюднений проект Регуляторного акта проекту рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради. «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».
Більше місяця мешканці міста мали можливість висловити свої зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта. На 2 листопада 2016 року було оголошено про проведення громадських слухань. Однак, аудиторія учасників виявилася малочисельною, – йдеться на сайті Нововолинської міської ради.
Проект вищеназваного рішення погодило Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.
Нагадаємо,що тарифи за проїзд у громадському транспорті у Нововолинську не піднімалися з весни минулого року. Нині нововолинці сплачують за проїзд 2 гривні 75 копійок, його пропонують збільшити до 3.00 гривень, а для дітей шкільного віку залишити на цьому ж рівні – 1 гривні 50 копійок.
Питання тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі буде слухатися під час найближчого засідання виконкому, який і прийме остаточне рішення з цього питання.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в Україні можуть підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті. Це пов’язано з тим, що у Мінінфраструктури хочуть зобов'язати перевізників страхувати пасажирів на випадок непередбачених ситуацій і аварій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Більше місяця мешканці міста мали можливість висловити свої зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта. На 2 листопада 2016 року було оголошено про проведення громадських слухань. Однак, аудиторія учасників виявилася малочисельною, – йдеться на сайті Нововолинської міської ради.
Проект вищеназваного рішення погодило Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.
Нагадаємо,що тарифи за проїзд у громадському транспорті у Нововолинську не піднімалися з весни минулого року. Нині нововолинці сплачують за проїзд 2 гривні 75 копійок, його пропонують збільшити до 3.00 гривень, а для дітей шкільного віку залишити на цьому ж рівні – 1 гривні 50 копійок.
Питання тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі буде слухатися під час найближчого засідання виконкому, який і прийме остаточне рішення з цього питання.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в Україні можуть підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті. Це пов’язано з тим, що у Мінінфраструктури хочуть зобов'язати перевізників страхувати пасажирів на випадок непередбачених ситуацій і аварій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.