Скільки заробляє начальник луцьких патрульних
Новопризначений начальник патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко, який із 20 квітня приступив до виконання обов'язків, заробив у 2015 році 63,5 тисячі гривень.
Про це сказано у декларації про майно та доходи правоохоронця, яку "Конкурент" одержало у відповідь на запит.
Ще 21,3 тисячі гривень доходу записано на членів сім'ї Вовченка. Ці кошти внесені до графи "інші види доходів".
Жодної житлової нерухомості та транспорту у декларації головний патрульний Луцька не зазначив. Щоправда, дружина правоохоронця має у власності гараж.
Нагадаємо, представлення новопризначеного керівника патрульної поліції Луцька особовому складу відбулося 20 квітня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
ого
Показати IP
29 Квітня 2016 10:05
побрийте його. стидоба чи може бути таким лохмандеєєм поліцейський тим більше НОВИЙ
відповідь до ого
Показати IP
29 Квітня 2016 11:19
в цьому і різниця, що НОВИЙ. по всьому цивілізованому світі борода чи волосся не заважає поліцейським добре виконувати свої обов'язки, а ти як стара баба на ринку, аби поговорити.
до лучанин до ого
Показати IP
30 Квітня 2016 06:57
Щоб стати надійним поліцейским-захищати людей від бандитів пістолета і форми недостатньо .- треба я*ц* залізні мати-це основне.!!!!!
лучани
Показати IP
29 Квітня 2016 10:06
Людина повинна дивитися скільки вона заробляє, а не дивитися на чужі зарплати.
правда до лучани
Показати IP
29 Квітня 2016 10:41
якщо ти станеш публічною особою, і згідно закону заповниш декларацію про доходи, ми із задоволенням подивимось на твої доходи та видатки... а зараз, ховай їх куди хочеш, ніхто не цікавиться твоєю платнею, і так знаємо, що вона низька...
ната
Показати IP
29 Квітня 2016 10:37
красунчик....мм.мм
Лучанин
Показати IP
29 Квітня 2016 15:36
Нехай краще покаже що він зробив на цю зарплату, скільки злочинів розкрив він чи його підопічні!!!!!!!!
до лучанин
Показати IP
29 Квітня 2016 17:09
Після свят всіх поголити -помити- побрити -постригти під Котовского -відати на руки трембіти. Тоді це буде нова поліція а так нема поки різниці. Головне почати з понеділка стригти-брити а трембіти привезуть на шикуваня біля готелю Лучиск.
Катерина до до лучанин
Показати IP
2 Травня 2016 11:26
Це брєд!
Юрій
Показати IP