Сім’ї лучанина, який понад рік у полоні, передали допомогу
![](/resize/450x629/r/files/news/2015/12-25/174796/12219390_411019115760723_6495838492283444029_n.jpg)
Родині лучанина Сергія Дмитрука, який уже понад рік знаходиться в полоні сепаратистів, напередодні свят передали допомогу.
Напередодні циклу новорічно-різдвяних свят допомогти дружині Сергія Єва та двом їх синочкам вирішили у Благодійному фонді «Волинь-2014». Окрім солодких подарунків, благодійники надали сім’ї Дмитруків грошову допомогу.
Нагадаємо, боєць 1-го батальйону територіальної оборони Сергій Дмитрук 20 листопада минулого року потрапив до рук бойовиків під час подій у Дебальцевому.
Родина Сергія звертаєтья в усі можливі інстанції та служби, оббиває всі пороги. Із клопотанням про визволення його з полону клопочуть представники обласної влади та церкви. Так, у серпні 2015 року голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик оголосив звернення, яке підготували в облдержадміністрації до Президента України. У листі вказане прохання сприяти звільненню з полону волинянина. Окрім цього, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук повідомив, що через віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка передав президент у Петру Порошенку щодо сприяння у визволенні з полону Сергія Дмитрука і ще двох волинських бійців, із 51-ої бригади, яких на початку вересня визволили з полону.
Але Сергія Дмитрука досі не звільнили.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Напередодні циклу новорічно-різдвяних свят допомогти дружині Сергія Єва та двом їх синочкам вирішили у Благодійному фонді «Волинь-2014». Окрім солодких подарунків, благодійники надали сім’ї Дмитруків грошову допомогу.
Нагадаємо, боєць 1-го батальйону територіальної оборони Сергій Дмитрук 20 листопада минулого року потрапив до рук бойовиків під час подій у Дебальцевому.
Родина Сергія звертаєтья в усі можливі інстанції та служби, оббиває всі пороги. Із клопотанням про визволення його з полону клопочуть представники обласної влади та церкви. Так, у серпні 2015 року голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик оголосив звернення, яке підготували в облдержадміністрації до Президента України. У листі вказане прохання сприяти звільненню з полону волинянина. Окрім цього, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук повідомив, що через віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка передав президент у Петру Порошенку щодо сприяння у визволенні з полону Сергія Дмитрука і ще двох волинських бійців, із 51-ої бригади, яких на початку вересня визволили з полону.
Але Сергія Дмитрука досі не звільнили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.