USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.55 10.74

Рожищенський сирзавод знову не працює

12 Листопада 2014 17:00
Днями призупинила роботу Рожищенська філія ТОВ "Терра Фуд", тобто місцевий сироробний завод, який запрацював у травні минулого року під егідою нового інвестора.

Основна причина зупинки виробництва - переповнені продукцією склади через відсутність ринку збуту. У минулому левову частку продукції продавали у Росію, нині ж, зважаючи на політичну ситуацію, така співпраця неможлива.

Через непередбачувані економічні чинники, що призвели до зупинки підприємства, без роботи залишилось близько чотирьох сотень жителів району. Під великим питанням і виконання ройонного бюджету, адже Рожищенська філія ТОВ "Терра Фуд" - це основне бюджетоутворююче підприємство району. Бідкаються і селяни, чи не виникне знову заборгованості за здане молоко.

Нагадаємо, у липні "Терра Фуд" обіцяла здавальникам високі ціни на молоко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 17:24
коментар було видалено
дідо Показати IP 12 Листопада 2014 17:42
Працювати треба краще. Інвестори думали ,що вони вкладуть гроші і будуть собі ходити.
анонім до дідо Показати IP 13 Листопада 2014 08:47
думай що пишеш!!! те що сталося напряму залежить від політично-воєнних дій в Україні. Чи ти думаєш, що за такої ситуації все процвітатиме?
Анонім до анонім Показати IP 13 Листопада 2014 10:12
А політично-воєнні дії виникли вчора? Росія давно зарекомендувала себе ненадійним партнером.
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 18:00
А що керівництво робило для того, щоб змінити ринок збуту? Про фільтри на заводі теж окрема розмова. Сморід від нього на багато кілометрів. Значить комусь вигідне це все.
Дончанин до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 19:22
По поводу нового рынка сбыта: одну из причин, почему рынок ЕС для этого производителя закрыт, ты и сам назвал. В реальности, для того, чтобы удовлетворить стандартам ЕС этот завод дешевле разобрать и построить заново. А где на это взять деньги?
Анонім до Дончанин Показати IP 13 Листопада 2014 10:10
Так говориш, ніби там все життя працював. Наша молочка для нас, а ти їж баланду омського заводу. Ах да, для донбасят- це розкіш, там тепер талони на хліб популярні. 200грам. Правильно, всіх на дієту. Зато "путін наше усьо".
інвестор Показати IP 12 Листопада 2014 18:22
Хто слідуючий на черзі? Запасаємось поп-корном...
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 22:20
НУ і де горлопани які орали що європа нам поможе???? де дешеві кредити???? де БЕЗВІЗОВИЙ ВЇЗД В КІНЦІ КІНЦІВ????
Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 09:29
Основна причина зупинки виробництва - переповнені продукцією склади через відсутність ринку збуту. А що, слабо ціну скинути і продати своїм же громадянам, передати у школи, садки, для потреб АТО, врешті-решт роздати безпритульним і т.ін. НІ, хай гниє. Тоді завезіть у Києв під Кабінет міністрів, а вони у свою чергу хай той сир ЄС запропонують.
my_gift Показати IP 13 Листопада 2014 09:56
Знизили б ціни-люди б купували.
Анонім до my_gift Показати IP 13 Листопада 2014 10:13
100%
Анонім до my_gift Показати IP 13 Листопада 2014 13:46
роздати безкоштовно??? ви про що??? за що тоді платити зарплату?
ПОТРІБНА НЕ КІЛЬКІСТ Показати IP 16 Березня 2015 11:54
АНОНІМ
АНОНІМ Показати IP 16 Березня 2015 12:00
ДОЦЯ ЛЮБИТЬ СМАЧНИЙ СИР МАСЛО ТА КЕФІР І ПОТРІБНО ЗНАТИ ВСІМ ЩО ВВЕСТИ У МАГАЗІН ЯКІСТЬ ВСЬОМУ І ПОПИТ В ТОМУ НА ПРИЛАВКУ НЕ ЗАЦВІВ
Ірина Показати IP 24 Листопада 2015 15:25
Хочу поділитися з усіма, як приймають на Рожищенський сирзавод молодих спеціалістів. я випускниця Рожищенського коледжу і студентка Львівського університету прийшла працювати на посаду лаборанта, але в них там своя політика, якщо не поставив могорич, то до тебе ставитимуться як до собаки, роблять усе можливе , щоб тебе звільнили, або щоб ти звільнилася сама. Через те там ніхто і не затримується. Із всіх дівчат, які після технікуму прийшли працювати ніхто не працює. Їм так вигідно. То, що сьогодні молодим людям не треба навчатися? Сьогодні на освіту ніхто не звертає уваги, а дивляться на могорич, хабар, або велике знайомство. Так, що увага всім! Якщо хочете влаштуватися на Рожищенський сирзавод, а у вас там немає знайомства, то навіть і не рипайтесь і центр зайнятості не допоможе, тому,що там закони не писані. Є такі працівники-лаборанти, які не мають ніякої освіти, лише закінчили школу І працюють вже по багато років.