Промисловість по-локачинськи - 387 гривень на одного мешканця
![](/files/news/2008/08-01/565-1u.jpg)
За перших п'ять місяців 2008 року в Локачинському районі реалізовано продукції на 9,2 мільйон гривень. Про це 1 серпня повідомляють «Волинські Новини».
За інформацією прес-служби Локачинської РДА, продовжена позитивна динаміка розвитку промвиробництва та реалізації промислової продукції. Зокрема наразі реалізовано промислової продукції на 9,2 мільйона гривень, що становить в розрахунку на одного жителя району 387 гривень.
За підсумками роботи п'яти місяців звітного року 67% підприємств були рентабельними. Прибуток в господарському комплексі становив 548,5 тисячі гривень. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників району зросла до аналогічного періоду минулого року на 50,1 відсотка і становить 1117,59 гривні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією прес-служби Локачинської РДА, продовжена позитивна динаміка розвитку промвиробництва та реалізації промислової продукції. Зокрема наразі реалізовано промислової продукції на 9,2 мільйона гривень, що становить в розрахунку на одного жителя району 387 гривень.
За підсумками роботи п'яти місяців звітного року 67% підприємств були рентабельними. Прибуток в господарському комплексі становив 548,5 тисячі гривень. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників району зросла до аналогічного періоду минулого року на 50,1 відсотка і становить 1117,59 гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.