USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Посадовця обласного управління юстиції спіймали на хабарі у $ 1500

6 Лютого 2017 13:47
Заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби затримали на Волині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Установили, що посадовець, залучивши юриста приватної юридичної компанії, вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США за закриття виконавчих проваджень без сплати виконавчого збору та зняття арешту з майна.

Зараз проводяться слідчі дії, вирішується питання про повідомлення особам про підозру та обрання їм запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
спитайте Показати IP 6 Лютого 2017 13:58
а хто це?
Кажіть хто до спитайте Показати IP 6 Лютого 2017 14:47
Харченко Сергій чи Філюк Сергій.....бо той і з талонами на пальне вийшов....
Швондер до Кажіть хто Показати IP 6 Лютого 2017 21:29
А Філюк Сергій Петрович - це син судді Філюка Петра Тодосьовича? - Мафія безсмертна...
Ні це просто ще один до Швондер Показати IP 7 Лютого 2017 07:59
це той який Сергію Книшу(начальнику реєстраційної служби-зятю нотаріуса) хабарі передавав-зокрема талони на пальне...тобто був посередником натомість став заступником начальника юстиції...
Череп В. Показати IP 6 Лютого 2017 14:14
Піймали ,це добре. Тепер головне, не дати відкупитися і щоб поніс покарання по максимуму, згідно закону !!!
Анонім до Череп В. Показати IP 6 Лютого 2017 15:31
не сміши
Запитання Показати IP 6 Лютого 2017 14:19
А хто це? Давно там працює?
Волинянин Показати IP 6 Лютого 2017 14:28
Цього к*зла звати Сергій Х. А його повні дані можна прочитати на офіційному сайті головного теруправління юстиції у Волинській області. Це те п...о, що у людей квартири за комунальні борги забирало і хабарі хапало як могло!
іммім Показати IP 6 Лютого 2017 14:28
Харченко Сергій Вікторович
ги Показати IP 6 Лютого 2017 14:28
Перспективна новина для коментарів :-)
Василько Показати IP 6 Лютого 2017 14:52
Іванку, Валіку і Толіку. Ви наступні судячи по всьому.
Настя до Василько Показати IP 6 Лютого 2017 15:22
А ще Сірожа Ромео є
Нотаріус Показати IP 6 Лютого 2017 15:07
Ну і що затримали ще не означає що злочинець ... %)_) он Сергія Книша (зятя відомих нотаріусів) памятаєте затримували.. був в бігах І ЩО??? а нічого... бо НЕ ВИНЕН!!!! %)
Анастасія Показати IP 6 Лютого 2017 15:15
Мондровський на черзі,,,
Олег Показати IP 6 Лютого 2017 15:20
А його і ніхто і не затримував , не говоріть дурниць
юрист Показати IP 6 Лютого 2017 15:23
Кухарик, бере не своїми руками
Володимир Показати IP 6 Лютого 2017 15:29
Не розумію людей які зловтішаються і обливають брудом. Нікого не виправдовую, але негативні коментарі сприймаються як образа за щось в минулому. Навчіться розуміти і пробачати. А якщо людина скоїла щось, то все з часом буде зрозуміло. Не варто бігти поперед потягу з негативом ( це стосується тих хто пише маразм), можна підслизнутись і впасти, це називається Карма. І взагалі перш ніж писати читайте повідомлення ( мабуть йог треба виділити жирним шрифтом червоного кольору), але я продублюю УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.
Василько до Володимир Показати IP 6 Лютого 2017 15:59
Друже мій. Які образи і негативні коментарі ? Всі хто міг вже давно цьому пану простили, бо жити помстою, це неправильно. А те ще не побоюсь цьо гослова "казьол" заробив те що хотів, то повір мені так воно і є. І відносно того, що ВН не являється площадкою для вираження політичного піару, всі і так розуміють, так що немає чого співати "военных песен". Заслужив, відповідай. Якщо людина доробилася до того , що її "приймають " вдома. То напевно, що заслужив врешті решт.
КРАМПУС до Володимир Показати IP 6 Лютого 2017 16:31
Розуміти і пробачати???? Що розуміти?? Те, що поки одні гниють і помирають в окопах, такі в*родки набивають собі кишені на крові тих же хлопців??? Це ми маємо зрозуміти??? Чи ви, пане "БОРОДАЧА" передивилися??? Той теж говорив "ПОНЯТЬ И ПРОСТИТЬ"
Іван Показати IP 6 Лютого 2017 16:56
Кухарик - чому ще на свободі , головний корупціонер , без нього нічого в юстиції не відбувається !
Анонім Показати IP 6 Лютого 2017 18:47
коментар було видалено
переляк Показати IP 6 Лютого 2017 20:04
Запитайте у валіка кухарика чи є такса для нотаріусів, чи він сам вимагає, чи через свого так званого "перевіряючого" ??? Думають, що вони дуже хитрі, і зможуть тихесенько скирдувати "бабло", наївні... тому що відповідні антикорупційні органи, завдяки небайдужій громадськості, ЗНАЮТЬ, хто бере хабарі і скільки у.о. На все свій час.Перший пішов. Хто наступний?
Стас Показати IP 7 Лютого 2017 18:11
Вже Кухарик бігає - напевно щось за собою відчуває, може боїться що Харченко дасть кладку . От два хабарника .
До стаса Показати IP 7 Лютого 2017 21:59
Стас, ти за собою дивися