USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.70
  • PLN 10.56 10.75

Опублікували зарплати суддів Вищої кваліфікаційної комісії. Документ

10 Березня 2017 09:35
Міністр Олексій Кучеренко на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував документ з зарплатами членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за січень.

Майже всі вони отримують понад 200 тисяч гривень.

«Вони обгрунтовують це тим, що при меншій зарплаті судді не зможуть бути «кришталево» чесними. Така безглузда зарплатна «ідеологія» в злиденній країні сьогодні пронизала всі структури «реформаторів» - Кобелєв, Балчун, Смілянський, Вовк, Милованов, Прохоренко, Ковалів та інша братія може бути чесними виключно за зарплати на рівні президента США або канцлера Німеччини», - пише міністр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
111 Показати IP 10 Березня 2017 09:45
Ну все..))) зараз буде мішок доброзичливих коментарів))
ыа Показати IP 10 Березня 2017 09:49
піндець просто
Побажання Показати IP 10 Березня 2017 10:24
Щоб Ви усі ** служителі Феміди
василь чуйко Показати IP 10 Березня 2017 10:25
То вам не в окопах гнити и охоряти интересы Ахметки и Пеци Ли ПЕЦь-кого (РАШЕН) ,а в кабинетах свитлих и теплих крутити и затискати яйця... За що боролись на те й напоролись! А судьи хто? У кого власть у того и сласть!
Гуцул Показати IP 10 Березня 2017 10:41
А шоб вони сі пови**и!
Анонім Показати IP 10 Березня 2017 13:13
а де результат тих підвищень ? судді як були корумпованими, так і залишились. то може з ініціатора тих підвищень пеці-паці вирахувати збитки , завдані народу України ?. наприклад , націоналізувати всі рошени.
111 Показати IP 10 Березня 2017 13:27