USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.35 10.48

На місці зниклого бомбосховища у Ковелі будують «ринок на воді»?

16 Грудня 2015 10:59
Посеред Ковеля на ділянці землі, цільове призначення якої, згідно із паспортом– «для розміщення ринку», риють водоймище. Про це інформує Ковель. ком.

З дозволу чиновників поблизу зруйнованого стадіону «Локомотив» екскаватори цілими днями завзято вигрібають ґрунт, збільшуючи і без того велике водоймище. На одному з них можна прочитати напис: «NE GABARIT».

«Ми нічого там не робимо. Можливо, хтось із приватників це робить», – коротко прокоментував те, що відбувається головний комунальник міста Олександр Балак.



Що тут хочуть зробити посеред Ковеля – невідомо. Відповідно до генерального плану міста, розробленого львівським Державним інститутом проектування міст «Містопроект», ця ділянка землі запроектована, як «територія комерційно-виробничого призначення». А згідно з інформацією Держземкадастру, ця територія, площею 0,9181 га, перебуває у приватній власності, цільове призначення якої – «для розміщення ринку». Можливо, у Ковелі будують унікальний «ринок на воді», аналогів якому ніде нема?



Цікаво, що колись тут знаходилося бомбосховище, яке з вини місцевих чиновників «зсохлося» більш, ніж вдесятеро (з 260-ти до 22-х квадратних метрів), а ще – «пересунулося» вправо.

Ще у березні 2015 року громадський активіст Олександр Геч на сесії Ковельської міської ради порушив «питання зниклого бомбосховища».

«Це за вашої каденції у 2012 році перероблялися документи на це приміщення», – зауважив Олександр Геч схвильованому міському голові Олегу Кіндеру.



Свого часу наше видання опублікувало журналістське розслідування про те, що від бомбосховища залишився бетонний гараж із залізними дверими, на яких висить амбарний замок. Випадкові перехожі показували журналістам конфігурацію бомбосховища, свідчили, як блоки демонтували кранами.

«Блоки вивозилися на новобудову біля Ковельської міжрайонної прокуратури», – стверджує підприємець Микола Силюк. І додає, що розбирати бомбосховище почали у 2012 році.

На запитання: «А що то за гараж?» – хтось з чоловіків пояснив: «То вони для відводу очей зробили». Поруч – величезна двоповерхова будівля без вікон та дверей.

«Мені сказали, що то Гетьмана», – твердить Микола Силюк.

Представники громадських організацій звернулися до правоохоронних органів. Кримінальне провадження за цим фактом тодішня міліція відкрила. Як стверджували ковельчани, свідків цього шахрайства більш, ніж достатньо. Однак, схоже, борці за торжество букви закону своє розслідування просто «зам’яли», а громадським активістам уже стало «не до нього»…
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Санстанція Показати IP 16 Грудня 2015 15:23
167- автостоянка, 156-рембуддільниця, 168-гаражний кооператив. Всі ці об’єкти мають визначену будівельними та санітарними нормами санітарно-захисну зону (СЗЗ)! А між ними будується об’єкт громадського призначення (ринок) в санітарно-захисній зоні??????? Це хто так запроектував???

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus