USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Командир роти патрульної поліції у Києві привласнив 11 тисяч доларів

16 Березня 2016 12:17
Один з керівників столичної патрульної поліції незаконно заволодів 11-ма тисячами доларів. Звільнення з лав поліції загрожує чотирьом особам.

Про привласнення грошей стало відомо від колег правоохоронця. Про це інформує канал 24 з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Інформація про зловживання службовим становищем окремих співробітників Управління патрульної поліції міста Києва з'явилась 14 березня. Йшлося про протиправне заволодіння під час виїзду на місце події грошима на суму майже 11 тисяч доларів.

Факт зловживання вдалось підтвердити за результатами перевірки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. Привласнені гроші знайшли і вилучили.

У цій справі розпочали кримінальне провадження за фактом про зловживання владою або службовим становищем.

Прийнято рішення про звільнення з лав поліції чотирьох працівників, двоє з яких – керівники, — заявили у Нацполіції.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
111 Показати IP 16 Березня 2016 12:30
красавцы
232 до 111 Показати IP 16 Березня 2016 14:03
Понабирали по оголошенні придурків...
123 Показати IP 16 Березня 2016 12:47
Ай маладэц!
Анонім Показати IP 16 Березня 2016 13:11
він 5 штук за працевлаштування заплатив - треба відбивати. Понять и простить.
Філя Показати IP 16 Березня 2016 13:13
Старі мєнти так нечудили
до лучанин Показати IP 16 Березня 2016 13:13
Не все так погано. якщо ловлять.-берці виноваті тиснуть напевне.
Дмитро Показати IP 16 Березня 2016 13:18
і толку з тих реформ? як крали так і крадуть тільки назву змінили і грошей скільки в клали в ту поліцію ...
до лучанин Показати IP 16 Березня 2016 13:22
Не все так погано. якщо ловлять.-берці виноваті тиснуть напевне.
ги-ги Показати IP 16 Березня 2016 13:23
"Про привласнення грошей стало відомо від колег правоохоронця" - або неподілився, або ще не все так погано в нашій новій поліції
ТТ Показати IP 16 Березня 2016 13:32
А хто опрацьовував іхні результати тестів, проводив співбесіди? -" В другий вагон за паровозом"
Анонім Показати IP 16 Березня 2016 13:57
Патрульні друг на друга пишуть доносити за велику премію
БЦ Показати IP 16 Березня 2016 14:43
клоуни!!!! більш не має що сказати: форма, машина, зарплата, все дали...працюй, служи. Тільки "селфі" саме найкраще виходить, от і "нові люди", як кажуть "рєбята с нашего двора"!