Гірника на Волині звільнили, бо не віддавав якісне обладнання на брухт
![](/resize/450x300/r/files/news/2015/03-08/146993/article1507.jpg)
Гірника звільнили з першої шахти у Нововолинську, бо він, як стверджує сам волинянин, не давав різати діюче обладнання на брухт.
Чоловік працював начальником зміни у шахтоуправлінні, - пише Нововолинськ діловий.
«Ситуація виникла через мої погані стосунки з директором. Колись він мені пропонував бути заступником директора, я йому відмовив тоді - не хотів із таким керівником працювати», - починає Віталій Гочачок.
«Я не давав різати метал із шахти: труби, рейки. Всі бояться щось сказати, а я виганяв цих різчиків із автогенами. Потім був конфлікт, мовляв, чого лізу не у своє діло, однак я сказав, що не дам різати рейки і труби, поки я тут..», - продовжує гірник.
Звільнили його, розповідає, опісял трьох доган.
— На якій підставі?
— На підставі трьох доган.
— Яких доган? Нічого не знаю про їх існування.
«Перевірив накази про догани — вони були без мого підпису про ознайомлення. Зняв ксерокопії всіх наказів, прийшов до директора, хотів мирно вирішити. Кажу: незаконні накази, поновіть на роботі тихо-спокійно. Відповідає: «нічого не буду робити, пішов ти..»
Чоловік написав заяву в міліцію. І тут почалося, каже, найцікавіше: міліція надала офіційну відповідь, що звільнили гірника законно, порушень немає.
«Як так?! Я поїхав на шахту, відкриваю ці накази, - а там вже з'явились акти про моє ознайомлення з наказами… Фактично - підрблення документів», - резюмує чоловік.
Зауважимо, наразі позов Гочачка до шахтоуправління "Нововолинське" і до його директора Олександра Онопрієнка — вже у суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Чоловік працював начальником зміни у шахтоуправлінні, - пише Нововолинськ діловий.
«Ситуація виникла через мої погані стосунки з директором. Колись він мені пропонував бути заступником директора, я йому відмовив тоді - не хотів із таким керівником працювати», - починає Віталій Гочачок.
«Я не давав різати метал із шахти: труби, рейки. Всі бояться щось сказати, а я виганяв цих різчиків із автогенами. Потім був конфлікт, мовляв, чого лізу не у своє діло, однак я сказав, що не дам різати рейки і труби, поки я тут..», - продовжує гірник.
Звільнили його, розповідає, опісял трьох доган.
— На якій підставі?
— На підставі трьох доган.
— Яких доган? Нічого не знаю про їх існування.
«Перевірив накази про догани — вони були без мого підпису про ознайомлення. Зняв ксерокопії всіх наказів, прийшов до директора, хотів мирно вирішити. Кажу: незаконні накази, поновіть на роботі тихо-спокійно. Відповідає: «нічого не буду робити, пішов ти..»
Чоловік написав заяву в міліцію. І тут почалося, каже, найцікавіше: міліція надала офіційну відповідь, що звільнили гірника законно, порушень немає.
«Як так?! Я поїхав на шахту, відкриваю ці накази, - а там вже з'явились акти про моє ознайомлення з наказами… Фактично - підрблення документів», - резюмує чоловік.
Зауважимо, наразі позов Гочачка до шахтоуправління "Нововолинське" і до його директора Олександра Онопрієнка — вже у суді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1723511816)
ольга вікторівна
Показати IP
8 Березня 2015 12:39
А што тут токого? Гдє діректору гроші брати на вєселую жизнь? Спросите пана Габузюка как надо віллу строїти! А пані Буткевіч спросите как надо прємії сєбє начіслять на мільйони гривеньок!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723511816)
правда і справедливі
Показати IP
8 Березня 2015 17:17
В те що людина ,яка була звільнена не справедливо буде поновлена на роботі навіть не сумніваюсь. Пан генерал Гарбузюк має зробити це в понеділок, але це ще не все він має відправити директора шахти онопрієнка у відставку і це також має бути в понеділок 09.03.15. В іншому випадку і гарбузюк і онопрієнко буде сидіти в смітникові у вівторок максимум у середу 10-11.03.15р. Дирктор нехай собі втікає у Сніжне донецької обл. І нехай прихопить мера ,вони обидвоє донецкиє ,ну а віллою і джипом,я думаю має бути реабілітаційний центр з будиночку(на сайті нововолинськ діловий ,ого там добре видно) ,а авто на АТО ,тільки нас ще і цікавлять куди дивляться різного роду служби. Може Гуньчик почитає ,або йому почитають і прийме рішення а то грозився розігнати дп волиньвугілля ,а віз і нині там.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723511816)
правда
Показати IP
8 Березня 2015 17:26
То та пані Будкевич їздить із селища Жовтневого і на роботу і назад на авто,яке дДП Волиньвугілля наймає для неї кожень день в той час як немає заробітної плати. І її і інших директорів в смітник. А скільки ви думаєте в тій канторі директорів і заступників не здогадаєтеся........на кожній із чотирьох шахт є своє керівнициво...тобто директор і його заступники і орієнтовно на кожній окремо взятій шахті до 50 чоловік ,а все це контролює ДП Волиньвугілля ,де свої генерали ,де свої директора то яка ж може бути собівартість того вугілля ,коли на одного із сошкою ,пять із ложкою.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723511816)
Чорний шахтар до правда
Показати IP
8 Березня 2015 19:46
На біса та шарашкіна контора під назвою ДП Волиньвугілля взагалі потрібно? Соттні мільонів державних коштів як в прірву. Та купа клєрків не оре, не сіє і не жне, а тільки паразітує на волинських шахтарях. А возить главну економістку із селища Жовтневого на тяжку працю та по столичним відрядженням лімузін марки МЕРСЕДЕС за державий кошт на халяву. Хто неугодний керівництву-разправа швидка звільнення. Зате невістки, сини Буткевич та родичі інших начальничків усі при посадах! Зачекалися вже Гарбузюк, Будкевич та Онорієнко сміттєвої люстрації! Але вже недовго залишилося їм чекати!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723511816)
ас
Показати IP
8 Березня 2015 20:40
тут би тетчер пригодилась як ніколи.тільки немає у нас тетчер,є тимошенко.маємо що маємо.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723511816)
Анатоль_ до ас
Показати IP
8 Березня 2015 21:39
Тут у пригоді стануть баки для сміття перед вхідних дверей ДП ВОЛИНЬВУГІЛЛЯ!
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.