Декларація мера Луцька: 6,7 мільйона, джип, три квартири і два будинки
![](/resize/450x300/r/files/news/2016/10-30/204152/original-d9fa44bf47c43bba5896a1104ed01471w.jpg)
Луцький міський голова Микола Романюка тримає на рахунку більше мільйона гривень, ще близько 5,7 мільйона – готівкою. На його родичів оформлені 7 земельних ділянок, три квартири і два будинки.
Про це йдеться в електронній декларації чиновника.
Трудову діяльність майбутній мер Луцька розпочав у 1975 році робітником на Луцькому меблевому комбінаті. Після здобуття вищої освіти повернувся на це ж підприємство, де працював майстром з 1982 до 1983 року. Потім була комсомольська та партійна робота. З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк».
З 2007 по 2010 роки очолював Волинську облдержадміністрацію, з 2010 року був директором Волинського головного регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк», в жовтні Романюка обрали міським головою на перший термін.
В декларації міського голови вказані 4 земельні ділянки в Зміїнці Луцького району (загальна площа – 4527 квадратних метрів), 2 в селі Мельники Шацького району (73 та 420 квадратів, відповідно), ділянка в Копачівці на 1200 квадратних метрів.
Дві квартири у Луцьку (79 та 58 квадратів), квартира на 74 квадратних метри в Івано-Франківську, будинок у Зміїнці, а також дачний будинок на 120 квадратних метрів у Копачівці.
В 2011 році Микола Ярославович придбав люксовий позашляховик Toyota Land Cruiser Prado 2003 року випуску. Нині таке авто коштує від 15 до 20 тисяч доларів.
В декларації Романюка – акції «ПриватБанку», заводу «СКФ Україна», ВАТ «Луцький меблевий комбінат» і ПАТ «Володимир-Волинський консервний завод» загальною вартістю 280 гривень 75 копійок. Останніми двома володіє дружина міського голови.
Минулоріч міський голова отримав 156 тисяч 571 гривню зарплати (приблизно по 13 тисяч на місяць) і 103 тисячі 58 гривень відсотків.
На рахунку в «ПриватБанку» в Миколи Романюка – більше мільйона гривень. Готівкою екс-банкір зберігає в гривневому еквіваленті приблизно 5 мільйонів 763 тисячі гривень: 2,5 мільйона гривень, 87 тисяч доларів та 25 тисяч євро.
Має міський голова і боргові зобов’язання. В рахунок суми кредиту та відсотків по ньому він виплатив близько 1,1 мільйона гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в електронній декларації чиновника.
Трудову діяльність майбутній мер Луцька розпочав у 1975 році робітником на Луцькому меблевому комбінаті. Після здобуття вищої освіти повернувся на це ж підприємство, де працював майстром з 1982 до 1983 року. Потім була комсомольська та партійна робота. З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк».
З 2007 по 2010 роки очолював Волинську облдержадміністрацію, з 2010 року був директором Волинського головного регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк», в жовтні Романюка обрали міським головою на перший термін.
В декларації міського голови вказані 4 земельні ділянки в Зміїнці Луцького району (загальна площа – 4527 квадратних метрів), 2 в селі Мельники Шацького району (73 та 420 квадратів, відповідно), ділянка в Копачівці на 1200 квадратних метрів.
Дві квартири у Луцьку (79 та 58 квадратів), квартира на 74 квадратних метри в Івано-Франківську, будинок у Зміїнці, а також дачний будинок на 120 квадратних метрів у Копачівці.
Будинок Романюка в Зміїнці. Фото: CorruptUA
В 2011 році Микола Ярославович придбав люксовий позашляховик Toyota Land Cruiser Prado 2003 року випуску. Нині таке авто коштує від 15 до 20 тисяч доларів.
В декларації Романюка – акції «ПриватБанку», заводу «СКФ Україна», ВАТ «Луцький меблевий комбінат» і ПАТ «Володимир-Волинський консервний завод» загальною вартістю 280 гривень 75 копійок. Останніми двома володіє дружина міського голови.
Минулоріч міський голова отримав 156 тисяч 571 гривню зарплати (приблизно по 13 тисяч на місяць) і 103 тисячі 58 гривень відсотків.
На рахунку в «ПриватБанку» в Миколи Романюка – більше мільйона гривень. Готівкою екс-банкір зберігає в гривневому еквіваленті приблизно 5 мільйонів 763 тисячі гривень: 2,5 мільйона гривень, 87 тисяч доларів та 25 тисяч євро.
Має міський голова і боргові зобов’язання. В рахунок суми кредиту та відсотків по ньому він виплатив близько 1,1 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 16
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
манька
Показати IP
30 Жовтня 2016 19:01
тіпа банкір, але гроші колян тримає у панчосі....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Цукерман М.
Показати IP
30 Жовтня 2016 19:08
Судячи про його трудову діяльність ,- все нажито " чесно на зарплату " ....Слава УКРАЇНІ... !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Зайчик
Показати IP
30 Жовтня 2016 19:11
Ше не все в ізраіль вивіз?)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Укроп
Показати IP
30 Жовтня 2016 19:14
Будуть пацанчики знати де шукати. А то пенсіонери страждають.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
олег
Показати IP
30 Жовтня 2016 19:41
це щоб легше і скоріше було вйо**вати - як яник
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Луцчанка
Показати IP
30 Жовтня 2016 19:52
Питання одне! Де ТОЙ Колян БАБЛО взяв на все це? Певно на зарплату!!((((
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Тарас
Показати IP
30 Жовтня 2016 20:15
А чому на сайті немає декларації Ігоря Палиці?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Луцьк
Показати IP
30 Жовтня 2016 21:08
Цьому пі*ару аукнеться, коли його хати горіти почнуть за соборності 20
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
ігор
Показати IP
30 Жовтня 2016 21:19
Цей пан романюк скриває свій бізнес від декларації багато чього він має 5 ресторанів по луцьку С.Боголюбська сільрада виділила за безкоштовно землю під будівництво та під земельну ділянку
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Микола
Показати IP
30 Жовтня 2016 21:39
Агов, Волиньньюз!...А чому не публікуєте декларацію Палиці?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Лучанин
Показати IP
31 Жовтня 2016 00:46
Я би зрозумів, шо у людини талант, але він це все підмутив. Сподіваюсь, буде народний бунт проти цих мерзотників.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
патріот
Показати IP
31 Жовтня 2016 09:48
це половина,бо більшу частку переписав на синів, хай покаже ще за які кошти хату синові строїть і решту прибутків
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Лучанин
Показати IP
31 Жовтня 2016 11:26
Нічого нового. Вся ця інформація уже публікувалася в деклараціях мера за 2012 та 2015 роки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
777
Показати IP
31 Жовтня 2016 11:31
Можна жити...давайте ще на один термін оберемо...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
житель
Показати IP
31 Жовтня 2016 11:56
до теперішьного мера
який і що толкове зробив для міста !??
1 асфальт з тернополя возив
інший бруківку підприемцяв продавав ...
теперішній робить. і нема чого вам пертися до луцька всі хочете в місті жити.
вертайтеся у свое рідне село
розвивайте село !!!!!!!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721806009)
Анонім
Показати IP
1 Листопада 2016 16:13
Хочу сказати що всі ці декларації таке відчуття щоб людям очі замилити,я повірив би може якби помножити хотяб на десять
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
В Україні передбачають складнощі в разі перемоги Трампа, але сподіваються на зміну його позиції, – ЗМІ
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
Відеокамери зафіксували момент аварії з фурою біля Луцька
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Війна обірвала життя воїна з Горохівщини Ігоря Біди
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.