Антикризові заходи для Луцька, якщо не вистачить газу
Депутати Луцької міськради просять зробити перерахунок коштів, які нібито заощаджують на відключенні гарячої води лучанам по буднях. Мовляв, городяни більше витрачають газу гріючи воду у виварках, і це не економія.
Про це йшлося під час 65-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 29-го жовтня.
«Сьогодні у нас тотальна економія газу. Однак наші мешканці використовують цей газ гріючи виварки, каструлі, щоб помитися. То це не економія, а бутафорія. Тому я прошу, щоб ви, Миколо Ярославовичу, дали завдання економістам, щоб вони перевірили, чи дійсно є економія», - виступив із депутатським запитом до мера депутат Андрій Козюра.
Як зауважив Луцький міський голова, для міста «врізали» ліміти газу не на 30%, як говорили, а на 35%. Окрім того, пояснює градоначальник, на підігрів води необхідно 2.2 мільйона кубометрів газу та на опалювальний сезон в місяць - 11 мільйонів гривень.
«Зараз ми маємо на місяць максимум 8 мільйонів кубометрів газу, тобто його навіть на опалення не вистачає. Тому ми сьогодні збираємо пропозиції, будемо їхати в Кабмін й відстоювати, щоб нам дали ще 4 мільйони кубометрів газу і ми могли нормально у суботу і неділю подавати теплу воду», - відповів Романюк.
Та додав, якщо в Луцьку буде перевикористання лімітів газу, то почнуть працювати антикризові заходи: блакитне паливо вимкнуть для цукрового заводу, підшипникового, автозаводу, далі «потухнуть котельні».
«Ми робимо усе, що можемо, хай лучани вибачать», - додав мер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 25
Жопа
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:04
Но покрайней мере что то пробуют.
ЮЛЯ
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:06
на..й цього мєра хай дає гарячу воду ...
Анонім до ЮЛЯ
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:15
може тобі ще в хаті прибрати і унітаз помити??? Тільки скажи і мер зробить
юля до Анонім
Показати IP
29 Жовтня 2014 13:30
коментар було видалено
юля до Анонім
Показати IP
29 Жовтня 2014 13:32
Щоб дурна башка не хіталася ...
Анонім до ЮЛЯ
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:42
Хай Юля дає та купить бойлер...
місцевий до ЮЛЯ
Показати IP
29 Жовтня 2014 13:10
Поставимо тебе дасиш воду?:)))
опа до ЮЛЯ
Показати IP
29 Жовтня 2014 14:41
До Гунчика всі претензії. Поставив Банаду керувати ЖКГ і тепер через одного ідіота, який непропорцінйно подоводив ліміти потерпають всі лучани!!!
факт до опа
Показати IP
29 Жовтня 2014 15:01
Банаду Пустоцвіт поставив!!!!!!!!
опа до факт
Показати IP
29 Жовтня 2014 17:36
то хай звільнить або вирішить питання. Він же тепер голова ОДА.
Анонім до опа
Показати IP
29 Жовтня 2014 15:03
Гунчику не вистачає сміливості звільнити тих нероб Банаду, Дубняка, Козюпу, Мирку... всіх кого по партійних кватах, а не по професійності, ставив той Пустовіт!!!
економ
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:18
нумо загартовуватись в Стир!
WTF
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:20
Перемога!!!!!!!!!! Миздобули!!!!!!!!!!!!!! Цееуропа!!!!!!!!!!!!!!!
FFF до WTF
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:22
а що зробили ви? для своєї країни
WTF до FFF
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:30
Теж саме, що й усі: Скакав на майдані, верещав "панду геть" та "птн пнх",, мало чи що? От я й кажу: Миздобули!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до FFF
Показати IP
29 Жовтня 2014 13:12
Ну якщо ти порівнюєш ваше "здобуття" з тим, що це подорожчення всього і вся, то ми за тебе раді! Стрибай далі...
BOT до FFF
Показати IP
29 Жовтня 2014 15:41
Заплатив податки.
123
Показати IP
29 Жовтня 2014 12:28
в державі поміняли шило на мило
опа до 123
Показати IP
29 Жовтня 2014 17:43
подивись на переможців по мажоритарних округах, що ми поміняли?
Читачка
Показати IP
29 Жовтня 2014 13:26
"Хай лучани вибачать" От і ВСЕ Ми в Євпропі в повній жо.....і!!!!!
шеф
Показати IP
29 Жовтня 2014 15:07
цьгорічний дурдом мусим пережити . хочем незалежності від лімітів злодіів дурнів ставте ІНДИВІДУАЛЬНІ КОТЛИ .Починати цю роботу із ранньі весни .Виживіть і обовязково зробіть .
Саша
Показати IP
29 Жовтня 2014 16:24
А він знає скількі коштує турбіна на цукровому заводі якщо зменшити тиск газу? Чи зупинка заводу цукрового скількі коштує як прокисне сік? А скількі грошей лежить на бурякопункті та полях у кагатах. Він ще немав діла з простими хлопцями з села,то буде мати... Якщо я за цей цукор цілий рік живу з сімєю та сіюся. І якщо мені завод скаже забирай свої буряки і цукру тобі не буде то два дегенер...а з керівництва Луцька і області близько зі мною познайомляться.
Месник
Показати IP
29 Жовтня 2014 18:57
Доводжу до відома! Дзвонив сьогодні до приятеля в Донецьк! Тепло подали 2 тижні тому, гаряча врда є!!! В мене питання? Як що наші вершителі , не можуть подати нормально гарячу воду та опалення, а сепаратисти можуть, то хто тоді сепаратист??
Месник
Показати IP
29 Жовтня 2014 18:57
коментар було видалено
Света
Показати IP
29 Жовтня 2014 19:01
Молитесь лучане, что бы им в голову не пришла светлая мысль перекрыть вам холодную воду, что бы нечего было греть в выварках. А Яценюк пусть дурью не маеться и ищет деньги платить за газ, мы же находим деньги платить за все, а то следушей зимой вообще ноль газа будем иметь, он надеюсь за предоплату слышал.
У Луцьку близько двох сотень спортсменів змагаються на обласному турнірі з козацького двобою. Фоторепортаж
Сьогодні 16:35
Сьогодні 16:35
Не п’ять років тюрми: волинянину пом’якшили покарання за п’яну їзду зі смертельними наслідками
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін обмежив термін дії деяких відстрочок від мобілізації
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
Кинув шину в працівників: судили одного з учасників мітингу біля будівлі Ковельського ТЦК
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
Перетинала дорогу поза переходом: деталі ДТП в Луцькому районі, у якій постраждала пішохідка
Сьогодні 13:47
Сьогодні 13:47
На війні загинув нацгвардієць з Ковеля Богдан Степанюк
Сьогодні 13:19
Сьогодні 13:19
У Володимирі у власній оселі ледь не згорів господар
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51