7 квартир, офіс, будинки, земля: статки сім’ї екс-начальника управління юстиції Волині
![](/files/news/2018/03-19/240655/3822_w_647.jpg)
Низку квартир, житлових будинків і земельних ділянок, із яких більшість зареєстровані на дружину, яка веде «незалежну професійну діяльність», задекларував директор Державного архіву області Сергій Карасюк.
Нагадаємо, що до того, як у 2016 році обійняти посаду директора Державного архіву у Волинській області, Сергій Карасюк був керівником Головного управління юстиції на Волині. Своєю чергою, у 2015 році посадовця, зокрема за причетність до багатьох резонансних справ, вимагали люструвати численні громадські діячі області.
Відповідно до даних, поданих у декларації Карасюка, разом із дружиною Оленою Пономаренко він володіє 15 об’єктами нерухомості. Це 5 квартир у Луцьку площею 36,2; 61, 3; 31,8; 67 та 61,9 кв. м, дві квартири у селі Гаївка Шацького району площею 93,4 та 54,9 кв. м, офіс у Луцьку площею 36,5 кв. м, житлові будинки у Старовойтовому Любомльського району та Любомлі площею 59,9 та 92,9 кв. м. Також у документах значаться гаражі у Гаївці та Луцьку, дві земельні ділянки у Любомлі площею по 1000 кв. м і земельна ділянка в Боратині площею 2400 кв. м.
Відзначимо, що більшість об’єктів нерухомості зареєстровані на Олену Пономаренко. Сергій Карасюк вказаний лише власником гаража в обласному центрі Волині, земельної ділянки в Боратині, будинку в Старовойтовому та однієї квартири в Луцьку.
Також дружина держслужбовця має легковий автомобіль – Toyota Avensis 2008 року.Минулого року Сергій Карасюк отримав 247,338 тис. грн заробітної плати. У той час дохід Олени Пономаренко сягнув 399,762 тис. грн, із яких 211,259 тис. грн – дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю, 10,32 тис. грн – допомога при народженні дитини, 27,07 тис. грн – аліменти на дитину від попереднього шлюбу, 151,113 тис. грн – дохід від відчуження нерухомого майна.
Порівняно з 2016 роком дохід Сергія Карасюка зріс на 109,171 тис. грн, а Олени Пономаренко – на 243,338 тис. грн.Також Сергій Карасюк вказав, що має 100 тис. грн та 10,8 тис. дол. готівки. А його дружина – 160 тис. грн і 20 тис. дол. готівки. Натомість у 2016 році подружжя декларувало, що спільно володіє 650 тис. грн готівки.Водночас держслужбовець має кредит у банку: йому залишилося сплатити 22,769 тис. грн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, що до того, як у 2016 році обійняти посаду директора Державного архіву у Волинській області, Сергій Карасюк був керівником Головного управління юстиції на Волині. Своєю чергою, у 2015 році посадовця, зокрема за причетність до багатьох резонансних справ, вимагали люструвати численні громадські діячі області.
Відповідно до даних, поданих у декларації Карасюка, разом із дружиною Оленою Пономаренко він володіє 15 об’єктами нерухомості. Це 5 квартир у Луцьку площею 36,2; 61, 3; 31,8; 67 та 61,9 кв. м, дві квартири у селі Гаївка Шацького району площею 93,4 та 54,9 кв. м, офіс у Луцьку площею 36,5 кв. м, житлові будинки у Старовойтовому Любомльського району та Любомлі площею 59,9 та 92,9 кв. м. Також у документах значаться гаражі у Гаївці та Луцьку, дві земельні ділянки у Любомлі площею по 1000 кв. м і земельна ділянка в Боратині площею 2400 кв. м.
Відзначимо, що більшість об’єктів нерухомості зареєстровані на Олену Пономаренко. Сергій Карасюк вказаний лише власником гаража в обласному центрі Волині, земельної ділянки в Боратині, будинку в Старовойтовому та однієї квартири в Луцьку.
Також дружина держслужбовця має легковий автомобіль – Toyota Avensis 2008 року.Минулого року Сергій Карасюк отримав 247,338 тис. грн заробітної плати. У той час дохід Олени Пономаренко сягнув 399,762 тис. грн, із яких 211,259 тис. грн – дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю, 10,32 тис. грн – допомога при народженні дитини, 27,07 тис. грн – аліменти на дитину від попереднього шлюбу, 151,113 тис. грн – дохід від відчуження нерухомого майна.
Порівняно з 2016 роком дохід Сергія Карасюка зріс на 109,171 тис. грн, а Олени Пономаренко – на 243,338 тис. грн.Також Сергій Карасюк вказав, що має 100 тис. грн та 10,8 тис. дол. готівки. А його дружина – 160 тис. грн і 20 тис. дол. готівки. Натомість у 2016 році подружжя декларувало, що спільно володіє 650 тис. грн готівки.Водночас держслужбовець має кредит у банку: йому залишилося сплатити 22,769 тис. грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1723555717)
111
Показати IP
19 Березня 2018 19:34
Ну і х?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723555717)
!
Показати IP
19 Березня 2018 19:58
Це, без сумніву, буде цікаво спочатку новому губернатору, ну, і тим, кому треба ! А треба буде багато кому . А взагалі то, якщо в них жінки і тещі більш успішні і багатші за них, то може краще на їх місця їхніх жінок попризначати - навіщо нам ті нерадиві управлінці - неудачники ! Вони ж навіть в сім'ї не відбулися, то як вони можуть державою управляти. Хлопці, ви шо не розумієте, що декларація то не оправдання .
![](/public/images/user_no_foto.png?1723555717)
Платон
Показати IP
19 Березня 2018 21:29
Не х.ена собі нажив квартир,цікаво дуже в якому році вони були куплені ??? Надіюсь не під час свого керівництва в юстиції ))) да !!!жінка в тебе з залізними я.цями )))) потрібно ще Кухарика і Харченка декларації глянути
![](/public/images/user_no_foto.png?1723555717)
ник
Показати IP
19 Березня 2018 21:41
все што нажито непосильным трудом.. извините воровством я хотел сказать.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723555717)
Сержант Попов
Показати IP
19 Березня 2018 23:14
Цікаво ,дуже цікаво за які такі кошти було придбано стільки нерухомості???з їхніми то низькими доходами які оприлюднені в деклараціях подружжя,виникає питання "так от куда деньги ребята ?"
![](/public/images/user_no_foto.png?1723555717)
Я
Показати IP
20 Березня 2018 17:41
Це все нажито «непосильним трудом». Збирав разом з Оксенюком дань з усіх: нотаріусів, начальників управлінь. Дійшли до того, що коли в Оксенюка народилась дитина, то ще й на памперси і на візки з ліжечками несли. Які убогі люди!!!
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
На Волині загинув 17-річний мотоцикліст
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
На війні загинув 23-річний Герой з Волині Андрій Качковський
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
НБУ обмежить перекази за картками: назвали терміни
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
Проєкт на 2 млн євро. В Україні мінні поля очищатимуть жіночі команди з навченими собаками
Сьогодні 14:19
Сьогодні 14:19
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.