З'явилися перші кадри екранізації «Століття Якова»
Телеканал 1+1 анонсував вихід на екрани фільму "Століття Якова", який став екранізацією однойменного роману волинського письменника Володимира Лиса, пише Волинь24.
"Століття Якова" - це історія України ХХ століття через призму життя однієї людини. Дії картини розгортаються в період з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів, йдеться в анонсі фільму.
"У долі героя - війни, полон і втрата близьких, але її головний підсумок - збереження людяності і здатності любити", - зазначила головний продюсер фільмів і серіалів каналу 1+1 Олена Васильєва.
"Чекаю на прем’єру з тривогою. Адже всі права належать видавництву і телестудії. Ще не знаю, що вони відзняли і що наробили. Знаю, що мав бути зовсім інший сценарист – Наталія Воробей, а потім виявилося, що ним буде Андрій Кокотюха. Ми з ним зовсім різні. Він кілька разів казав, що мені давали нагороду "Коронація слова" всупереч умовам. Слава Богу, що Кокотюхи там буде на 30 відсотків, а Лиса - на 70", – ділився своїми переживаннями Володимир Лис в інтерв'ю.
Саундтреком до трейлеру фільму стала популярна композиція "Океану Ельзи" "Не йди".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Століття Якова" - це історія України ХХ століття через призму життя однієї людини. Дії картини розгортаються в період з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів, йдеться в анонсі фільму.
"У долі героя - війни, полон і втрата близьких, але її головний підсумок - збереження людяності і здатності любити", - зазначила головний продюсер фільмів і серіалів каналу 1+1 Олена Васильєва.
"Чекаю на прем’єру з тривогою. Адже всі права належать видавництву і телестудії. Ще не знаю, що вони відзняли і що наробили. Знаю, що мав бути зовсім інший сценарист – Наталія Воробей, а потім виявилося, що ним буде Андрій Кокотюха. Ми з ним зовсім різні. Він кілька разів казав, що мені давали нагороду "Коронація слова" всупереч умовам. Слава Богу, що Кокотюхи там буде на 30 відсотків, а Лиса - на 70", – ділився своїми переживаннями Володимир Лис в інтерв'ю.
Саундтреком до трейлеру фільму стала популярна композиція "Океану Ельзи" "Не йди".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
Просто
Показати IP
15 Вересня 2016 20:44
В драмтеатрі вистава по мотивам твору - супер!
Інна
Показати IP
15 Вересня 2016 21:00
Жду з нетерпінням, думаю цікаво получиться.
Лілія
Показати IP
15 Вересня 2016 22:09
Недочекаюсь!!!
Волинянин
Показати IP
16 Вересня 2016 01:14
Знову про поляків, Східні Креси і дурних українців? Сейм показав хто ми в розумінні поляків..
000
Показати IP
16 Вересня 2016 09:59
Жду!!! Читала книгу - варта уваги
Ура!!! до 000
Показати IP
16 Вересня 2016 14:25
одна з найкращих книг яку я читала! надіюсь фільм не розчарує!
Тетяна
Показати IP
17 Вересня 2016 15:51
Не можу дочекатись
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.