Виконавець головної ролі в «Столітті Якова» – про зйомки екранізації
![](/resize/450x301/r/files/news/2017/08-24/225360/9077b303d6a132ee146f82a15e4da709.jpg)
«Століття Якова» – перша екранізація однойменного історичного роману волинського письменника Володимира Лиса. Це історія людських стосунків на тлі історичних подій, які тривають з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів.
Яків Мех завжди мріяв жити спокійним розміреним життям, проте у долі на чоловіка були інші плани – війни, полон і втрата близьких.
Головного героя зіграли Роман Луцький (Яків у молодості) та Станіслав Боклан (Яків у старшому віці).Станіслав Боклан у ролі Якова.
Роман Луцький зізнається, що коли його запросили на кастинг, він мріяв отримати цю роль. За словами актора, йому дуже імпонує Яків, тому йому було не складно перевтілитися в нього, йдеться на сайті 1+1.
"Радити йому щось – немає сенсу. Він би ніколи не прислухався до чужих порад. Яків все правильно робив – боровся за свою любов. Напевно, я б вчинив, як і він", – каже виконавець головної ролі.Роман Луцький у ролі Якова.
Роман Луцький – родом із Івано-Франківщини. У дитинстві йому часто розповідали про часи, коли для того, щоб вижити, доводилося ставати супергнучким.
"Прабабуся розповідала мені багато історій про складне життя на Західній Україні в 20 столітті. Коли я грав Якова, я думками поринав у ці спогади", – каже Роман.За словами Романа Луцького, головна роль в «Століття Якова» – це його перший досвід роботи у серіалі.
"У серіалі все набагато динамічніше, треба оперувати великим обсягом матеріалу. У перші дні в мене була шокотерапія, але згодом я адаптувався", – зізнається актор.
Нагадаємо, що сценаристом фільму «Століття Якова» став Андрій Кокотюха. За його словами, він поставив собі за мету не порушувати головний задум автора однойменного роману.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Яків Мех завжди мріяв жити спокійним розміреним життям, проте у долі на чоловіка були інші плани – війни, полон і втрата близьких.
Головного героя зіграли Роман Луцький (Яків у молодості) та Станіслав Боклан (Яків у старшому віці).Станіслав Боклан у ролі Якова.
Роман Луцький зізнається, що коли його запросили на кастинг, він мріяв отримати цю роль. За словами актора, йому дуже імпонує Яків, тому йому було не складно перевтілитися в нього, йдеться на сайті 1+1.
"Радити йому щось – немає сенсу. Він би ніколи не прислухався до чужих порад. Яків все правильно робив – боровся за свою любов. Напевно, я б вчинив, як і він", – каже виконавець головної ролі.Роман Луцький у ролі Якова.
Роман Луцький – родом із Івано-Франківщини. У дитинстві йому часто розповідали про часи, коли для того, щоб вижити, доводилося ставати супергнучким.
"Прабабуся розповідала мені багато історій про складне життя на Західній Україні в 20 столітті. Коли я грав Якова, я думками поринав у ці спогади", – каже Роман.За словами Романа Луцького, головна роль в «Століття Якова» – це його перший досвід роботи у серіалі.
"У серіалі все набагато динамічніше, треба оперувати великим обсягом матеріалу. У перші дні в мене була шокотерапія, але згодом я адаптувався", – зізнається актор.
Нагадаємо, що сценаристом фільму «Століття Якова» став Андрій Кокотюха. За його словами, він поставив собі за мету не порушувати головний задум автора однойменного роману.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На місці загинув пасажир мотоцикла: волинянина посадили на 5 років, бо п’яним врізався у відбійник![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
На тілі були порізи: встановили особу жінки, тіло якої знайшли у Луцьку поблизу Стиру![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
У Луцьку патрульні затримали водія Audi з наркотиками
Сьогодні 16:12
Сьогодні 16:12
Вносив у «Шлях» як своїх водіїв: перевізник з Волині допоміг незаконно виїхати в ЄС 17 чоловікам
Сьогодні 15:56
Сьогодні 15:56
Порушував ПДР, був п’яний та не отримував водійського посвідчення: рівненські патрульні зупинили горе-водія з Волині
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.