Від США до Китаю: об'єднані «Бандерштатом». СПЕЦПРОЕКТ ВН
Традиційна «перекличка» гостей фестивалю «Бандерштат», яку щороку організовують ведучі дійства Вікторія Жуковська та М’яч Дредбол щоразу дивує все більше і більше. На десятий, ювілейний, фестиваль «Бандерштат» у Луцьк завітали гості з Ізраїлю, Франції, США, Польщі, Білорусі, Росії. Прилетів із самого Китаю українець, який живе вже там довгі роки. А ще – тут зібрались представники чи не всіх областей України - від Волині до Луганська.
Журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини спробували віднайти їх серед тисяч гостей дійства та спробувати осягнути всю географію «Бандерштату».Для перегляду на смартфоні або планшеті переверніть його в горизонтальне положення
Іван САВИЧ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини спробували віднайти їх серед тисяч гостей дійства та спробувати осягнути всю географію «Бандерштату».Для перегляду на смартфоні або планшеті переверніть його в горизонтальне положення
Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
В Україні передбачають складнощі в разі перемоги Трампа, але сподіваються на зміну його позиції, – ЗМІ
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
Відеокамери зафіксували момент аварії з фурою біля Луцька
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Війна обірвала життя воїна з Горохівщини Ігоря Біди
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.