USD 41.05 41.47
  • USD 41.05 41.47
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

У центрі Луцька з'явиться Святий Миколай

9 Липня 2014 11:14
Зображення Святого Миколая може з'явитися на стіні по центральному проспекту Луцька. Активісти закликають усіх небайдужих допомогти із вттіленням цієї ідеї.

"Звертаємось до Вас за допомогою та сприянням у художньому оформленні Луцька.
Ми уже виконали серію робіт із художнього оформлення Луцьких фасадів, і готуємо новий проект.
У рамках розвитку туристичної привабливості Луцька та естетичного оформлення міста ми плануємо виконати розпис фасаду, що знаходиться по проспекту Волі, 20 (стіна над магазином "Рибка"). Стіна будинку виходить на центральну вулицю та знаходиться у непривабливому стані. На даний час нами розроблені ескізи (поки що це чорновий варіант) із зображенням св. Миколая - покровителя міста, символа нашого обласного центру. Над проектом працює Радкевич Сергій (Teck) та Присяжнюк Андрій (And)", - пишуть активісти.

З їх слів, художня робота буде чудово вписуватись в архітектурний простір та стане цікавим об'єктом для відвідування туристів та гостей міста.
Наразі проект погоджений із Луцькою міською радою, отримані всі необхідні дозволи.

"Якщо ви бажаєте допомогти розмалювати стіну - придбайте один із магнітів за спеціальною ціною 25 грн. Всі кошти з продажу підуть на придбання фарби та інших необхідних матеріалів. Більше магнітів - більше кольорів.
Магніти можна придбати за адресою:
вул. Л.Українки, 35а (Книжковий пасаж, Крамниця КітГорошко)
Всі бажаючі можуть перерахувати кошти на рахунок:
Приват Банк 5168 7572 7162 0108-Присяжнюк Андрій Ігорович.
Будь-яка допомога – це ВАГОМИЙ внесок в розвиток творчого, креативного та мистецького Луцька!!!", - закликають організатори.


Нагадаємо, райтер Андрій Присяжнюк продовжує розмальовувати луцькі стіни. Так, їх «мешканцями» вже стали кіт на кораблі, Богдан Хмельницький та равлик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Критик Показати IP 9 Липня 2014 12:06
Щось він мені, як з афіши фільма жахів, прости, Господи....
перехожий до Критик Показати IP 10 Липня 2014 05:37
Він що дулю хоче скрутити?
Микола до Критик Показати IP 13 Липня 2014 10:52
Пацани давай на двох.
Лучанин Показати IP 9 Липня 2014 12:07
А чому неможна взяти нормальне зображення Святого Миколая? Ато як подивишся на голову і руки на зображенні то здається що це інопланетянин...
Враження Показати IP 9 Липня 2014 12:48
Враження від зображення непрємне. По-моєму - це кощунство, знущання над святим.
Лучанка Показати IP 9 Липня 2014 12:58
Візьміть друге зображення Святого Миколая бо це зображення "не до душі"
Лучанин до Лучанка Показати IP 10 Липня 2014 05:39
За зібрані гроші "художник" нехай відреставрує усі засрані стіни по місту
Дід Панас Показати IP 9 Липня 2014 13:16
бачу рогатого а не святого.
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 9 Липня 2014 13:17
подивіться, й рука нагадує козлячу голову.
Лучанка Показати IP 9 Липня 2014 13:32
Цілком згідна, тільки дітлахів лякати!
Анонім Показати IP 9 Липня 2014 14:18
Страхіття!!!!!!!!! Господі пробач!
Терен Показати IP 9 Липня 2014 14:52
коментар було видалено
полішук Показати IP 9 Липня 2014 14:56
Щось не тойво...
Терен Показати IP 9 Липня 2014 15:08
Модератори - клоуни, краще б ви так всяких російських тролів чистили, а не мені тут геройствуєте
сотона Показати IP 9 Липня 2014 15:40
коментар було видалено
Аліна Показати IP 9 Липня 2014 15:41
Тож пише, що це "чорновий варііант". Думаю хлопці почитають коменти і виправлять малюнок. Задумка класна. Удачі.
Анна Показати IP 9 Липня 2014 16:59
Зображення- жах!!!
патріот Показати IP 9 Липня 2014 17:22
можна отримати переляк негарно моторошно і страшно ............................
сотона Показати IP 9 Липня 2014 18:33
спасібо, хлопці, за хороший портрет. ще коло мене намалюйте Шибу і Клімчука)))))))))))))))))
Natka Показати IP 11 Липня 2014 10:13
Ідея дійсно гарна, і місце доречне для зображення-ікони Святого Миколая. Тільки справді лик святого треба взяти інший. Бо ж це один з наймиліших образів, а на запланованому дуже гарні кольори, але дужи злісний вираз обличчя. Надіємось, що художники приймуть до уваги та змінять запланований образ. Вже біжу купувати магнітик...