У Луцьку руйнуються підземелля 16-17 століть
![](/resize/450x290/r/files/news/2015/07-24/160581/678.jpg)
Через бездіяльність обласної та міської влади у Луцьку занепадає архітектурна пам’ятка: руйнуються підземелля 16-17 століть.
Про це йшлося під час засідання робочої групи громадськості та краєзнавців спільно з постійною комісією міської ради з міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму з питань збереження та розвитку історичного середовища міста Луцька вчора, 23-го липня.
Краєзнавець та представник Комітету захисту культурної спадщини, член комісії Ігор Левчук розповів, що через пасивність влади на вулиці Кафедральній, 13 руйнуються старі підземелля.
З цього приводу член комісії Павло Данильчук наголосив, що цей важливий об’єкт, підземелля 16-17 століття, яке не внесли у реєстр пам’яток, перетворюється на звалище.
«Колись близькій людині Сергія Мартиняка, тобто першому власнику, там незаконно виділили земельну ділянку для обслуговування технічних споруд, а все оформили на підставну особу – його маму Марію Поцілуй. Наразі ж ситуацію ніхто не контролює. Це абсолютна бездіяльність Луцькради та облради», – наголосив Данильчук.
У зв’язку з цим, члени комісії вирішили підготувати звернення до Міністра культури України, аби він надав офіційного статусу пам’ятці культури. Також вони вирішили звернутися у прокуратуру, аби та надала правову оцінку нищенню пам’яток історії Луцька.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання робочої групи громадськості та краєзнавців спільно з постійною комісією міської ради з міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму з питань збереження та розвитку історичного середовища міста Луцька вчора, 23-го липня.
Краєзнавець та представник Комітету захисту культурної спадщини, член комісії Ігор Левчук розповів, що через пасивність влади на вулиці Кафедральній, 13 руйнуються старі підземелля.
З цього приводу член комісії Павло Данильчук наголосив, що цей важливий об’єкт, підземелля 16-17 століття, яке не внесли у реєстр пам’яток, перетворюється на звалище.
«Колись близькій людині Сергія Мартиняка, тобто першому власнику, там незаконно виділили земельну ділянку для обслуговування технічних споруд, а все оформили на підставну особу – його маму Марію Поцілуй. Наразі ж ситуацію ніхто не контролює. Це абсолютна бездіяльність Луцькради та облради», – наголосив Данильчук.
У зв’язку з цим, члени комісії вирішили підготувати звернення до Міністра культури України, аби він надав офіційного статусу пам’ятці культури. Також вони вирішили звернутися у прокуратуру, аби та надала правову оцінку нищенню пам’яток історії Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137470)
Вітовт
Показати IP
24 Липня 2015 11:59
Ти диви очі повідкривали -підвали з 16 ст. ,а Данилюк з Левчуком сьогодні аж вздріли,що підвали руйнуються.А де ви були в 17 ст. ? За місяць до виборів проснулись і давай наряди виписувати.Данилюк - ти ,як прорік сам , бездіяльна Луцькрада, Левчук - штрейкбрехер.Порожні мішки,хоч їх і два,стояти не будуть!
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.