У Луцьку - «Resonance»
Концерт рок-оркестру «Resonance», який відбувся 26 листопада у Палаці культури Луцька, зібрав чимало поціновувачів такої творчості.
Переважна більшість слухачів – люди віком від 25 років. Концерт став справжнім задоволенням для шанувальників класичної рок-музики.
Оркестр виконував хіти всесвітньо відомих рок-груп.
Звук, кажуть присутні, був чудовий, проте надзвичайно не вистачало світла на сцені. "Було так темно, що ледь можна було роздивитись музикантів", - скаржиться лучанин Дмитро.
Також не в захваті лишилися гості заходу від першої частини дійства. Глядачі розповідали, мовляв, оркестру не вистачило певного «драйву», кажуть бракувало, електро-, та бас-гітар. Проте, попри це, кожна виконана композиція супроводжувалась оплесками.
Друга частина концерту, переконують, потішила більше. Після антракту глядачі стали стали більш активними, із задніх рядів доносився свист та вигуки «браво!». І лише наприкінці концерту, коли оркестр покликали на біс, музиканти таки "дали жару", зігравши пісню групи System Of A Down, що надзвичайно сподобалося глядачам.
Зауважимо, на біс оркестр викликали тричі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Переважна більшість слухачів – люди віком від 25 років. Концерт став справжнім задоволенням для шанувальників класичної рок-музики.
Оркестр виконував хіти всесвітньо відомих рок-груп.
Звук, кажуть присутні, був чудовий, проте надзвичайно не вистачало світла на сцені. "Було так темно, що ледь можна було роздивитись музикантів", - скаржиться лучанин Дмитро.
Також не в захваті лишилися гості заходу від першої частини дійства. Глядачі розповідали, мовляв, оркестру не вистачило певного «драйву», кажуть бракувало, електро-, та бас-гітар. Проте, попри це, кожна виконана композиція супроводжувалась оплесками.
Друга частина концерту, переконують, потішила більше. Після антракту глядачі стали стали більш активними, із задніх рядів доносився свист та вигуки «браво!». І лише наприкінці концерту, коли оркестр покликали на біс, музиканти таки "дали жару", зігравши пісню групи System Of A Down, що надзвичайно сподобалося глядачам.
Зауважимо, на біс оркестр викликали тричі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Уряд затвердив експериментальний проєкт зі створення захищенних просторів у закладах освіти
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.