У Луцьку буде ще один пам’ятник Героям, полеглим за Батьківщину
![](/resize/450x295/r/files/news/2015/09-03/164499/1406634719_images.jpg)
Через два місяці в Луцькій міськраді оголосять конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника полеглим Героям в зоні АТО. Згідно з попередніми аналізом, кажуть чиновники, його найдоцільніше встановити на меморіалі «Вічна слава».
Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 3-го вересня.
Членам виконкому пропонували ухвалити проект рішення, аби встановити пам’ятник міліціонерам, полеглим у зоні АТО, втім, вирішили встановити пам’ятник усім загиблим Героям на сході України.
Зокрема головний архітектор міста Леонід Герасимюк озвучив Проект рішення «Про оголошення конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника». Згідно з ним правоохоронці хотіли встановити пам’ятних загиблим міліціонерам в зоні АТО біля обласного управління МВС України в скверику.
Втім, заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська запевнила, що недоцільно робити інший пам’ятник, відокремлюючи міліціонерів від інших силових структур.
«Ми всі українці, а для чого ставити окремо пам’ятник міліціонерам? Так захочуть встановити і працівники СБУ, чи ще хтось інший. Ми ж усі українці, це всі наші Герої. Тому нам потрібен єдиний пам’ятник Героїв. Тому варто зняти з розгляду цю пропозицію й підготувати інший проект рішення, аби через два місяці оголосити конкурс на кращу ідею пам’ятника полеглим воїнам АТО», - розповіла посадовець.
Щодо міліціонерів, то їм запропонували встановити пам’ятник у себе на території управління, мовляв, місця там багато, і це буде виправдано.
Нагадаємо, нещодавно у Луцьку відкрили пам’ятник волинським Героям «Небесної Сотні».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 3-го вересня.
Членам виконкому пропонували ухвалити проект рішення, аби встановити пам’ятник міліціонерам, полеглим у зоні АТО, втім, вирішили встановити пам’ятник усім загиблим Героям на сході України.
Зокрема головний архітектор міста Леонід Герасимюк озвучив Проект рішення «Про оголошення конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника». Згідно з ним правоохоронці хотіли встановити пам’ятних загиблим міліціонерам в зоні АТО біля обласного управління МВС України в скверику.
Втім, заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська запевнила, що недоцільно робити інший пам’ятник, відокремлюючи міліціонерів від інших силових структур.
«Ми всі українці, а для чого ставити окремо пам’ятник міліціонерам? Так захочуть встановити і працівники СБУ, чи ще хтось інший. Ми ж усі українці, це всі наші Герої. Тому нам потрібен єдиний пам’ятник Героїв. Тому варто зняти з розгляду цю пропозицію й підготувати інший проект рішення, аби через два місяці оголосити конкурс на кращу ідею пам’ятника полеглим воїнам АТО», - розповіла посадовець.
Щодо міліціонерів, то їм запропонували встановити пам’ятник у себе на території управління, мовляв, місця там багато, і це буде виправдано.
Нагадаємо, нещодавно у Луцьку відкрили пам’ятник волинським Героям «Небесної Сотні».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23