Столичний гурт «Bahroma» виступить у Луцьку
![](/files/news/2015/09-26/166515/Hl-F7sYm0AY.jpg)
Столичний гурт «Bahroma» виступить у Луцьку 5 листопада о 20:00 у «Show Basilic», – повідомляють організатори.
Так, цієї осені музиканти гурту оголосили про поновлення роботи над своїм другим повноцінним альбомом, яка була призупинена через старт фестивального сезону.
З жовтня вони вирушають у всеукраїнський тур, який охопить близько 15 міст.
Під час концертної мандрівки музиканти відіграють пісні з альбому «Внутри» та «ИПИ», які вже полюбилися слухачеві, а також презентують декілька робіт зі свого майбутньго релізу.
Квитки коштуватимуть від 90 до 150 гривень. Замовити їх можна тут.
Довідково.
«Bahroma» – українська рок-група, заснована на початку 2009 року. 14 лютого 2014 року група випустила свій дебютний альбом «Внутри».
Коментуючи випуск дебютного альбому, музичний оглядач Борис Барабанов зазначав: «Bahroma — це ж абсолютно «наша» річ. Трохи Brainstorm, трохи «Океану Ельзи», трохи «Мумий Тролля», але при цьому і індивідуальна інтонація, і молода іскра. Таке поєднання епігонства і драйву на територіях з більш розвиненою музичною індустрією негайно приводить групу на обкладинки журналів типу NME.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, цієї осені музиканти гурту оголосили про поновлення роботи над своїм другим повноцінним альбомом, яка була призупинена через старт фестивального сезону.
З жовтня вони вирушають у всеукраїнський тур, який охопить близько 15 міст.
Під час концертної мандрівки музиканти відіграють пісні з альбому «Внутри» та «ИПИ», які вже полюбилися слухачеві, а також презентують декілька робіт зі свого майбутньго релізу.
Квитки коштуватимуть від 90 до 150 гривень. Замовити їх можна тут.
Довідково.
«Bahroma» – українська рок-група, заснована на початку 2009 року. 14 лютого 2014 року група випустила свій дебютний альбом «Внутри».
Коментуючи випуск дебютного альбому, музичний оглядач Борис Барабанов зазначав: «Bahroma — це ж абсолютно «наша» річ. Трохи Brainstorm, трохи «Океану Ельзи», трохи «Мумий Тролля», але при цьому і індивідуальна інтонація, і молода іскра. Таке поєднання епігонства і драйву на територіях з більш розвиненою музичною індустрією негайно приводить групу на обкладинки журналів типу NME.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723389889)
Мелодія
Показати IP
27 Вересня 2015 13:43
Нема на що дивитись,не заплатила б за таку "музичку" і гривні(((
![](/public/images/user_no_foto.png?1723389889)
Анонім до Мелодія
Показати IP
27 Жовтня 2015 12:44
Перепрошую, а на "музичку" ДИВИТИСЬ ПОТРБІНО???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723389889)
Цікаво до Анонім
Показати IP
27 Жовтня 2015 15:04
є позитив - співають українською ))))))
У Шацьку майже за мільйон продають комунальну ділянку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:59
Білорусь нагнітає ситуацію на кордоні, – ДПСУ
Сьогодні 17:03
Сьогодні 17:03
У волинському селі за 9 млн облаштують квартальну котельню![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:11
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:11
В одному з мікрорайонів Луцька дві доби не буде гарячої води
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У Шацьку змагалися 200 веслувальників
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.