Стало відомо, яка пісня лунатиме на Євробаченні від України
![](/resize/450x316/r/files/news/2013/12-21/103431/383646321.jpg)
Чернівчанка Марія Яремчук отримала право представляти Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2014».
У фіналі відбіркового туру, який проходив на Першому національному телеканалі, Яремчук перемогла з-поміж 20 претендентів з піснею Tick-Tock, ‒ інформує Радіо Свобода.
За вихід у фінал також боролися Анна-Марія, Роман Полонський, Юлія Руднєва, Марієтта, Стас Шурінс. Марія Яремчук є фіналісткою телепроекту «Голос країни-2» каналу «1+1» та призеркою конкурсу «Нова хвиля». Минулого року у загальноукраїнському відборі на «Євробачення-2013» Яремчук посіла п’яте місце.
«Євробачення-2014» пройде в Копенгагені. Початок півфіналу – 6 травня. Місцем проведення обрали центр B&W, розташований на острові Амагер. Із гаслом конкурсу Данія вже визначилася: Join Us, що означає «Приєднуйтесь!». Логотип мають затвердити взимку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У фіналі відбіркового туру, який проходив на Першому національному телеканалі, Яремчук перемогла з-поміж 20 претендентів з піснею Tick-Tock, ‒ інформує Радіо Свобода.
За вихід у фінал також боролися Анна-Марія, Роман Полонський, Юлія Руднєва, Марієтта, Стас Шурінс. Марія Яремчук є фіналісткою телепроекту «Голос країни-2» каналу «1+1» та призеркою конкурсу «Нова хвиля». Минулого року у загальноукраїнському відборі на «Євробачення-2013» Яремчук посіла п’яте місце.
«Євробачення-2014» пройде в Копенгагені. Початок півфіналу – 6 травня. Місцем проведення обрали центр B&W, розташований на острові Амагер. Із гаслом конкурсу Данія вже визначилася: Join Us, що означає «Приєднуйтесь!». Логотип мають затвердити взимку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1723710049)
лажа
Показати IP
21 Грудня 2013 19:18
Це репертуар для дитячого Євробачення. Відповідно й вокальні дані. Може в десятку й увійшла б.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723710049)
Нормальний
Показати IP
21 Грудня 2013 21:15
Зате, гарніша за Руслану...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723710049)
Vetal
Показати IP
22 Грудня 2013 02:23
та руслана на порядок вище за цю попсЯтіну
![](/public/images/user_no_foto.png?1723710049)
Всезнайко
Показати IP
22 Грудня 2013 09:27
Руслана не може їхати, бо ще не виконала обіцянку самоспалитись на майдані...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723710049)
оксана
Показати IP
22 Грудня 2013 21:04
це проовал....
![](/public/images/user_no_foto.png?1723710049)
ось так
Показати IP
22 Грудня 2013 23:33
Репертуар пісні з розряду " аля гламурные девочки"!
Видно, що обрали виконавця для галочки, про перемогу навіть і мови не може бути!
Кількість волинян, хворих на COVID-19, росте щодня: що говорять лікарі і чи є вакцина
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
На Волині рятувальники за добу приборкали п'ять пожеж
Сьогодні 10:41
Сьогодні 10:41
У Луцьку на проспекті Волі авто збило дівчину![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
На Волині попрощалися з Героєм Михайлом Водоносом
Сьогодні 08:26
Сьогодні 08:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.