Положинський написав нову політичну пісню
![](/files/news/2014/01-16/105623/1389273140.jpg)
Про існування премії імені Василя Стуса Олександр Положинський дізнався, коли повідомили, що хочуть її вручити. Про це розповів лідер гурту "Тартак" розповів14 січня у столичному Будинку вчителя, де відбулося нагородження лауреатів премії. Ними стали Руслана, Святослав Вакарчук і Положинський. Цьогоріч її присудили митцям, які беруть активну участь у Євромайдані.
"Я далекий від премій і нагород. Зателефонували, сказали, що присудили мені премію. Запитав, чи не помилилися? Мене заспокоїли, що грошей давати не будуть. Це почесна премія. Якщо би давали, відмовився б, я їх заробляю, - пояснює музикант. - Її дають творчим людям, які проявляють себе ще й на громадському рівні. Зараз я дуже пасивний, активним був у 2005-2008 роках."
На врученні Положинський зі сцени прочитав слова до нової пісні, запис якої відбуватиметься днями у Луцьку. Під час виступу співак двічі збився.
"Самі вирішуйте, що далі — недоля чи життя при вільні у світлі сонячнім. Сини та доньки, нарешті будьте готові відчути голос предків, голос крові. Вони покличуть вас міцні і гонорові. Словами віри, словами надії, словами любові."
Премія імені Василя Стуса була заснована 1989 року Українською асоціацією незалежної творчої інтелігенції. Вперше вручалася у Львові. Відтоді нагородження відбувається 14 січня на свято Василя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Я далекий від премій і нагород. Зателефонували, сказали, що присудили мені премію. Запитав, чи не помилилися? Мене заспокоїли, що грошей давати не будуть. Це почесна премія. Якщо би давали, відмовився б, я їх заробляю, - пояснює музикант. - Її дають творчим людям, які проявляють себе ще й на громадському рівні. Зараз я дуже пасивний, активним був у 2005-2008 роках."
На врученні Положинський зі сцени прочитав слова до нової пісні, запис якої відбуватиметься днями у Луцьку. Під час виступу співак двічі збився.
"Самі вирішуйте, що далі — недоля чи життя при вільні у світлі сонячнім. Сини та доньки, нарешті будьте готові відчути голос предків, голос крові. Вони покличуть вас міцні і гонорові. Словами віри, словами надії, словами любові."
Премія імені Василя Стуса була заснована 1989 року Українською асоціацією незалежної творчої інтелігенції. Вперше вручалася у Львові. Відтоді нагородження відбувається 14 січня на свято Василя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723710293)
громадянка
Показати IP
16 Січня 2014 11:08
Батьки можуть пишатися таким сином, волиняни - земляком, українці - спражнім патріотом! Сашко, - Ви, Руслана і Святослів Вакарчук - найкращі!!! Ви -талановиті, щирі, природні, добрі, мужні!!! Саме Ви можете обєднати Схід і Захід України!!! Нехай Матінка Божа Вам допомагає!
Кількість волинян, хворих на COVID-19, росте щодня: що говорять лікарі і чи є вакцина
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
На Волині рятувальники за добу приборкали п'ять пожеж
Сьогодні 10:41
Сьогодні 10:41
У Луцьку на проспекті Волі авто збило дівчину![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
На Волині попрощалися з Героєм Михайлом Водоносом
Сьогодні 08:26
Сьогодні 08:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.