Поетичне свято «Лісова пісня» згуртувало на Ковельщині майстрів слова
![](/files/news/2016/08-09/198090/1470631905_87384.jpg)
Поетичне свято “Лісова пісня”, приурочене до 105-ої річниці з часу написання Лесею Українкою відомої одноїменної драми-феєрі, впродовж двох днів тривало у Ковелі, Колодяжному та Нечимному.
Зокрема, днями в Урочищі Нечимному на галявині посеред старих дубів відбулося головне поетичне дійство, - повідомляє Волинська регіональна дирекція НТУ.
Присутні на святі вшанували пам’ять Героїв, які у різний час боронили незалежну Україну, та віддали данину поваги письменнику, багаторічному організаторові свята Василю Гею.
Свято «Лісова пісня» – це щорічні зустрічі з майстрами слова України. Тож, мистецьку сторінку новим змістом наповнили відома українська письменниця Анна Багряна, яка нині мешкає у Болгарії, директор Будинку письменника Національної спілки письменників України, письменник і перекладач Олександр Гордон. Свої вірші продекламував представник поетичної Харківщини Віктор Бойко та багато інших.Звучали поезії Лесі Українки у виконанні юних волинян. Завершила поетичну сторінку лісового дійства багаторічний організатор свята, поетеса Ніна Горик. Традиційно участь у поетичному святі взяла й делегація з Республіки Польща.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, днями в Урочищі Нечимному на галявині посеред старих дубів відбулося головне поетичне дійство, - повідомляє Волинська регіональна дирекція НТУ.
Присутні на святі вшанували пам’ять Героїв, які у різний час боронили незалежну Україну, та віддали данину поваги письменнику, багаторічному організаторові свята Василю Гею.
Свято «Лісова пісня» – це щорічні зустрічі з майстрами слова України. Тож, мистецьку сторінку новим змістом наповнили відома українська письменниця Анна Багряна, яка нині мешкає у Болгарії, директор Будинку письменника Національної спілки письменників України, письменник і перекладач Олександр Гордон. Свої вірші продекламував представник поетичної Харківщини Віктор Бойко та багато інших.Звучали поезії Лесі Українки у виконанні юних волинян. Завершила поетичну сторінку лісового дійства багаторічний організатор свята, поетеса Ніна Горик. Традиційно участь у поетичному святі взяла й делегація з Республіки Польща.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
Сьогодні 22:06
Сьогодні 22:06
Уряд спростив ввезення енергетичних товарів в Україну
Сьогодні 20:50
Сьогодні 20:50
У ДТП в Києві загинув військовий з Волині Михайло Ковальчук
Сьогодні 20:31
Сьогодні 20:31
На Волині попрощались із Героєм Сергієм Грищуком
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
У Луцьку мотоцикліст зіткнувся з таксі, постраждала жінка
Сьогодні 19:32
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:32
Лише після отримання посвідки на проживання: ще одна країна ЄС посилила вимоги для українців
Сьогодні 19:13
Сьогодні 19:13
У Луцьку стартував мистецький інклюзивний табір
Сьогодні 18:54
Сьогодні 18:54
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.