USD 41.05 41.37
  • USD 41.05 41.37
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.60

Перша серія нових вечірок «Десь по світу» у Кораблику. Фото

3 Жовтня 2017 11:47
Пілотний випуск нової вечірки Кораблика «Десь по світу» відбувся 29 вересня.

"Штурман Славко Мазурок та боцман Річік влаштували реально круту розважально-туристичну забаву, яка, як нам здалось, страшенно сподобалась і відвідувачам «Оболоні». Ми вгадували столиці, впізнавали за картинками відомі місця світу, співали пісень, робили прямо на сцені тайський масаж, а ще ржали, як коні і дуріли, як діти :)", - пишуть організатори

Усіх, хто не втрапив до клубу цього разу, пропонують не пропустити наступну серію забави 13 жовтня.

Фото Дмитра Кухарука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
висновок Показати IP 3 Жовтня 2017 12:03
усіх в АТО і крапка
Я Показати IP 3 Жовтня 2017 12:22
"Ржали"," як коні"можна прибрати..ну дуууже цікава новина,тепер зробіть про кожну маршрутку,зупинку,де ржуть,як коні.Краще опублікуйте якісь правила,типу в громадському транспорті заборонено розмовляти по телефону,або поступатись місцем старшим,вагітним в громадському транспорті,або переходити вулицю потрібно на зелене світло,повірте це буде набагато корисніше,а то росте покоління іді?тів,які даже елементарного не знають,звертатись до старших на "ви" і ніхто цього ніде не вчить,а пити пиво і ржати це на кожному кроці
манька Показати IP 3 Жовтня 2017 12:39
а шо то за мода показувати всім язика мо він такий довгий чи шо?
Я до манька Показати IP 3 Жовтня 2017 12:56
Показує який робочий язик)))
Роман Показати IP 3 Жовтня 2017 13:04
Згідний а АТО....Веселяться па-мо-ро-кі.......
Анонім до Роман Показати IP 3 Жовтня 2017 17:14
Вони і так в АТО.
123 Показати IP 3 Жовтня 2017 14:00
А че не ржать? Убивают ведь на востоке.а у нас все ок.