Новий кліп луцького гурту
![](/resize/450x210/r/files/news/2014/12-01/137745/34343434343.jpg)
Режисер Володимир Штунь підготував для поціновувачів гарної музики приємний подарунок. Так, спільними зусиллями з групою Фіолет, світ побачив новий кліп луцької команди. У мережі з'явилася нова відеоробота на пісню "Скинем светри". Незважаючи на те, що на календарі - перший день зими, творці відео гріють глядачів якісною роботою, теплими кадрами золотокосої осені та справжніх почуттів.
До слова, із сольною програмою до свого 5-ого дня народження виступили у рідному Луцьку хлопці з гурту Фіолет. Так, 28 листопада, у Волинському обласному театрі ляльок гурт відіграв понад двогодинний концерт з кращих пісень за 5 років існування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До слова, із сольною програмою до свого 5-ого дня народження виступили у рідному Луцьку хлопці з гурту Фіолет. Так, 28 листопада, у Волинському обласному театрі ляльок гурт відіграв понад двогодинний концерт з кращих пісень за 5 років існування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723562242)
Ігнацьо
Показати IP
1 Грудня 2014 13:17
носяться вже с тим фіолетом..Певно автори статтей-прихильники гурту, тому навязують читачам свої смаки?! Добре, що не ровесники Кобзона..
![](/public/images/user_no_foto.png?1723562242)
віто
Показати IP
1 Грудня 2014 13:39
Сподобалось. Дякую. Приємно, що в Луцьку є таланти.
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Уряд затвердив експериментальний проєкт зі створення захищенних просторів у закладах освіти
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.