Новий гурт від Acoustic Diary
![](/resize/450x252/r/files/news/2014/11-06/135319/2Obkh5fVL_g.jpg)
Новий гурт представили в акустичному відеоблозі лучан Acoustic Diary. Цього разу під пристальним поглядом команди - англомовна група з Горлівки Fontaliza.
Нагадаємо, багато якісної і різноманітної музики в одному місці, відомі музичні гурти і сольні виконанавці різних жанрів з усіх регіонів та міст України - усе це об'єднав у собі луцький проект акустичний відеоблог Acoustic Diary, який стартував цього літа з ініціативи двох креативних волинян.
Fontaliza - українська англомовна група з Горлівки, Донецької області. Fontaliza грає на перетині альтернативи, панк-року, гранжу і старого доброго рок-н-ролу. Групу часто порівнюють і з Muse, Nirvana, Placebo. Всі ці аналогії мають місце бути, але їх різноманітність підтверджує те, що групі вдалося виробити свій стиль, що перегукується з кращими світовими прикладами, і несучий в собі самобутній колорит.
Головна фішка Fontaliza - живі виступи. Грамотні переходи між піснями, щира віддача публіці і драйв зробили групу відкриттям української молодої сцени.
Fontaliza - переможець національного конкурсу Pepsi Stars of Now, учасник музичних фестивалів TheBestCity.ua, Республіка, Сусідній Світ. 21 червня 2014 Fontaliza відкрила найгучніший концерт року, 20-річчя групи Океан Ельзи на НСК Олімпійський. Святослав Вакарчук особисто вибрав групу для розігріву.
В березні 2014 року вийшов перший повноцінний альбом Fontaliza - «Under the floor».
Довідково:
Діяльність проекту Acoustic Diary можна прослідкувати в мережах:
https://www.youtube.com/user/acousticdiaryproject
http://facebook.com/acousticdiaryproject
http://vk.com/acousticdiary
http://instagram.com/acousticdiary
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, багато якісної і різноманітної музики в одному місці, відомі музичні гурти і сольні виконанавці різних жанрів з усіх регіонів та міст України - усе це об'єднав у собі луцький проект акустичний відеоблог Acoustic Diary, який стартував цього літа з ініціативи двох креативних волинян.
Fontaliza - українська англомовна група з Горлівки, Донецької області. Fontaliza грає на перетині альтернативи, панк-року, гранжу і старого доброго рок-н-ролу. Групу часто порівнюють і з Muse, Nirvana, Placebo. Всі ці аналогії мають місце бути, але їх різноманітність підтверджує те, що групі вдалося виробити свій стиль, що перегукується з кращими світовими прикладами, і несучий в собі самобутній колорит.
Головна фішка Fontaliza - живі виступи. Грамотні переходи між піснями, щира віддача публіці і драйв зробили групу відкриттям української молодої сцени.
Fontaliza - переможець національного конкурсу Pepsi Stars of Now, учасник музичних фестивалів TheBestCity.ua, Республіка, Сусідній Світ. 21 червня 2014 Fontaliza відкрила найгучніший концерт року, 20-річчя групи Океан Ельзи на НСК Олімпійський. Святослав Вакарчук особисто вибрав групу для розігріву.
В березні 2014 року вийшов перший повноцінний альбом Fontaliza - «Under the floor».
Довідково:
Діяльність проекту Acoustic Diary можна прослідкувати в мережах:
https://www.youtube.com/user/acousticdiaryproject
http://facebook.com/acousticdiaryproject
http://vk.com/acousticdiary
http://instagram.com/acousticdiary
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
Сьогодні 22:22
Сьогодні 22:22
На Волині на 10 тисяч оштрафували мешканців будинку за самовільну врізку у мережі водопостачання
Сьогодні 21:43
Сьогодні 21:43
Зеленський: У Курській області вже сотні російських військових здалися у полон, 74 населені пункти – під контролем ЗСУ
Сьогодні 21:24
Сьогодні 21:24
Замінили системи опалення, відреставрували вікна та придбали нові меблі: на Волині оновили відділення екстренки
Сьогодні 21:05
Сьогодні 21:05
У Нововолинську 95 загиблим військовослужбовцям присвоїли звання «Почесний громадянин громади»
Сьогодні 20:45
Сьогодні 20:45
У Луцьку відкрили офіс «Зроблено в Україні»
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.