Нова пісня про перемогу від «Антитіл»
![](/resize/450x305/r/files/news/2014/12-05/138184/32.jpg)
Український гурт презентував перший сингл з нового альбому про перемогу та любов до України.
"Завжди моя" – саме таку назву має дебютний сингл з майбутньої четвертої платівки гурту "АнтитілА", повідомляє Еспресо.TV.
Нова пісня особлива та особиста, - кажуть музиканти.
"АнтитілА" присвятили майже весь свій час волонтерській діяльності та багато разів відвідували українських воїнів у зоні проведення АТО. Ця пісня народжувалася у серцях хлопців, що їхали розбитими польовими дорогами в мікроавтобусі під завалами військової амуніції, медикаментів, одягу. Вона народжувалася за братньою вечерею біля великого казана та під час нічних розмов з патріотами на передовій. Вона народжувалася в момент передачі дитячих малюнків-оберегів у руки відважних захисників нашої Вітчизни. Вона народжувалася весь останній рік.
У пісні музиканти передали віру в перемогу. "Ти будеш завжди моя! І що б не сталося, ми не відступимо, і говоримо у повний голос: моя Любов, моя Доля, моя Земля", - наголосив вокаліст гурту "АнтитілА" Тарас Тополя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Завжди моя" – саме таку назву має дебютний сингл з майбутньої четвертої платівки гурту "АнтитілА", повідомляє Еспресо.TV.
Нова пісня особлива та особиста, - кажуть музиканти.
"АнтитілА" присвятили майже весь свій час волонтерській діяльності та багато разів відвідували українських воїнів у зоні проведення АТО. Ця пісня народжувалася у серцях хлопців, що їхали розбитими польовими дорогами в мікроавтобусі під завалами військової амуніції, медикаментів, одягу. Вона народжувалася за братньою вечерею біля великого казана та під час нічних розмов з патріотами на передовій. Вона народжувалася в момент передачі дитячих малюнків-оберегів у руки відважних захисників нашої Вітчизни. Вона народжувалася весь останній рік.
У пісні музиканти передали віру в перемогу. "Ти будеш завжди моя! І що б не сталося, ми не відступимо, і говоримо у повний голос: моя Любов, моя Доля, моя Земля", - наголосив вокаліст гурту "АнтитілА" Тарас Тополя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Уряд затвердив експериментальний проєкт зі створення захищенних просторів у закладах освіти
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40