USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.50 41.80
  • PLN 10.05 10.24

ХV музичний фестиваль «Стравінський та Україна» – вже сьогодні в Луцьку

1 Жовтня 2018 09:42
ХV музичний фестиваль «Стравінський та Україна» кличе лучан, інформують організатори.

Концерт відбудеться у Луцькому замку в понеділок, 1 жовтня, о 18.00. Прозвучать твори Ігоря Стравінського, Джефа Пендерса, Яна Ван Дер Рооста, Отто М. Шварца, Віктора Тиможинського.

Перший день фестивалю позначений концертним виступом Національного Академічного духового оркестру України (художній керівник і диригент ‒ Михайло Мороз), який уже впродовж майже 40 років радує слухачів талановитим виконанням класичної й сучасної музики (діапазон – від бароко до джазу) і донині є першим та єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу.

У програмі першого дня фестивалю ‒ також вручення обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтв лауреатам 2018 року.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

Телефони для довідок 24-02-41, (095) 206-75-88.

Програма XV музичного фестивалю «Стравінський та Україна» (1-14 жовтня 2018 року)
1 жовтня. Луцький замок. 18.00

Відкриття XV музичного фестивалю «Стравінський та Україна»

Національний академічний духовий оркестр України (диригент Михайло Мороз) виконає твори Ігоря Стравінського, Дірка Броссе, Джефа Пендерса, Феррера Феррана, Франко Чезаріні, Яна Ван Дер Рооста, Самуеля Хазо, Роберта В. Сміта, Отто М. Шварца.
2 жовтня. Палац культури міста Луцька. 18.00

«Українська скрипкова соната». Концерт інструментального дуету у складі заслуженого діяча мистецтв України Олександра Козаренка (фортепіно) та народної артистки України Лідії Шутко (скрипка).
4 жовтня. Музей-садиба І. Стравінського в Устилузі. 14.00

«До витоків «Весни священної». Лекція лауреата обласної мистецької премії імені Ігоря Стравінського Василя Ворона про лірницьку традицію на Волині.
7 жовтня. Кафедральний костел св. Апостолів Петра і Павла. 16.00

«Польський день» фестивалю.

Концерт акапельної музики у виконанні вокального ансамблю «Selencja» (Польща) за сприяння Генерального консульства РП у Луцьку.
9 жовтня. Палац культури міста Луцька. 18.00

Концерт Національного камерного ансамблю «Київські солісти» за участі почесного професора університету і почесного гостя фестивалю режисера Тоні Палмера (Великобританія). У програмі твори Й. С. Баха, І. Стравінського, Ф. Мендельсона–Бартольді, Б. Бріттена.

Презентація фільму «Інструменти оркестру» про Б. Бріттена.
10 жовтня. Художній відділ Волинського обласного краєзнавчого музею. 17.00

Концерт-презентація музичної антології «Київський авангард 1960-х. Школа Бориса Лятошинського». Автор антології і виконавець фортепіанних творів піаніст Євген Громов (м.Київ).
11 жовтня. Художній відділ Волинського обласного краєзнавчого музею. 17.00

«Музичні діалоги» пам’яті Федора Стравінського» за участі вокалістів, лауреатів міжнародних конкурсів Анастасії Янцур (м.Рівне) та Романа Коренцвіта (м.Львів). До 145-річчя дебюту Федора Стравінського на сцені Київської опери.
13 жовтня. Ковельський народний дім «Просвіта». 18.00

Концерт інструментальної музики «Неперевершені» за участі родини лауреатів міжнародних конкурсів Остапа та Ольги Шутків.
14 жовтня. Волинський академічний облмуздрамтеатр ім Т. Шевченка. 18.00

Закриття фестивалю.

Концерт до 100-ліття Національного академічного симфонічного оркестру України під диригуванням народного артиста України Володимира Сіренка. У програмі сюїта із балету «Жар-птиця» І. Стравінського, симфонічна поема «Влтава» Б. Сметани, Симфонія № 2 Б. Лятошинського і три весільні пісні для сопрано і симфонічного оркестру в обробці М. Скорика. Солістка - заслужена артистка України Наталя Ніколаїшин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus