Дочка загиблого АТОвця з Волині презентувала виставку картин «Відродження»
![](/resize/450x333/r/files/news/2018/09-28/254062/photo_2018-09-28_17-32-47w.jpg)
Виставку картин під назвою «Відродження» дочка загиблого АТОвця з Володимира-Волинського Крістіна Смірнова презентувала в обласній бібліотеці для юнацтва.
Ця виставка стала дебютом молодої художниці.
Під час презентації своїх робіт дівчина розповіла, що для неї мистецтво є медитацією, яка лікує та надихає.
«У картинах я відображаю емоцію, яку відчула і показую її на полотні. Приємно, що є люди, які в мене вірять більше, ніж я сама, а це надихає. Особливо це цінуєш в моменти коли важко, бо тоді не хочеться далі нічого робити. Особливо я люблю малювати портрети.
Був такий випадок, що побачила портрет мами, написаний кольоровими олівцями й мені дуже захотілося теж так спробувати. Я пішла купила олівці й спробувала намалювати маму. Тоді відчула в середині позитивну емоцію й вирішила продовжувати. У кожного є своя медитація, моя – писати картини. Це виліковує.
Мій внесок в життя світу – моє малювання», - розповіла дівчина.
Організувати виставку допоміг волонтерський рух «Мeцeнaти для солдата».
Кожну вільну хвилину Крістіна малює, або в голові накидає ескізи майбутнього свого творіння.
«Коли я беру пензель, то це засіб психологічного розвантаження, це можливість передати свої емоції і хоч на кілька хвилин не думати про втрату тата…В моїй творчості велику роль зіграла книга про життя і творчість Ван Гога – «Жага до життя» Ірвіна Стоуна. Художник, якого ніхто не визнавав – продовжував боротьбу, він творив і його підтримував брат. Тому я зрозуміла, що теж допускаю помилки, як і всі, але повинна не здаватися», - розповіла Крістіна.
Зауважимо, що тато 20-тирічної Крістіни – старшина роти в 51-шій механізованій бригаді Сергій Смірнов, загинув 29 серпня 2014 року у боях під Іловайськом, під час виходу з оточення у так званому «зеленому коридорі».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ця виставка стала дебютом молодої художниці.
Під час презентації своїх робіт дівчина розповіла, що для неї мистецтво є медитацією, яка лікує та надихає.
«У картинах я відображаю емоцію, яку відчула і показую її на полотні. Приємно, що є люди, які в мене вірять більше, ніж я сама, а це надихає. Особливо це цінуєш в моменти коли важко, бо тоді не хочеться далі нічого робити. Особливо я люблю малювати портрети.
Був такий випадок, що побачила портрет мами, написаний кольоровими олівцями й мені дуже захотілося теж так спробувати. Я пішла купила олівці й спробувала намалювати маму. Тоді відчула в середині позитивну емоцію й вирішила продовжувати. У кожного є своя медитація, моя – писати картини. Це виліковує.
Мій внесок в життя світу – моє малювання», - розповіла дівчина.
Організувати виставку допоміг волонтерський рух «Мeцeнaти для солдата».
Кожну вільну хвилину Крістіна малює, або в голові накидає ескізи майбутнього свого творіння.
«Коли я беру пензель, то це засіб психологічного розвантаження, це можливість передати свої емоції і хоч на кілька хвилин не думати про втрату тата…В моїй творчості велику роль зіграла книга про життя і творчість Ван Гога – «Жага до життя» Ірвіна Стоуна. Художник, якого ніхто не визнавав – продовжував боротьбу, він творив і його підтримував брат. Тому я зрозуміла, що теж допускаю помилки, як і всі, але повинна не здаватися», - розповіла Крістіна.
Зауважимо, що тато 20-тирічної Крістіни – старшина роти в 51-шій механізованій бригаді Сергій Смірнов, загинув 29 серпня 2014 року у боях під Іловайськом, під час виходу з оточення у так званому «зеленому коридорі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волинь з Херсонщини евакуювали 10 собак і кошенят
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
На яких волинських трасах найчастіше трапляються ДТП
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
«Противник у нас дуже серйозний. Мусимо постійно вдосконалюватися», – воїн сталевої сотки
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Актуальна вистава про землю «Останній гречкосій»: новий театральний сезон у Луцьку відкриє постановка львівського режисера
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
На Волині зростають надходження з плати за землю
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
В Україні стрімко падають ціни на цибулю
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині більшає хворих на COVID-19. Новий штам поширюється швидше й уникає імунної відповіді
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.