USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.20 41.45
  • PLN 10.60 10.75

Вже завтра: DZIDZIO їде в Луцьк

26 Червня 2015 11:19
Український поп-гурт «Дзідзьо» («Dzidzio») виступить у Луцьку в суботу, 27-го червня, – про це повідомляють організатори заходу.

Концерт відбудеться на стадіоні «Авангард» (проспект Перемоги, 7а). Початок – о 19:00.

«Дзідзьо» виконає не лише знані меломанами хіти, а й презентує нові композиції.

Організатори закликають вже зараз потурбуватися про квитки за доступною ціною, бо ж до міста завітає «мегапопулярний» виконавець.

Відтак, придбати їх можна у мережі кафе «Дядя Піца», що по проспекту Волі, 4в та на вулиці Лесі Українки, 59, а також у кафе-кав’ярні «Львівський струдель» (проспект Волі, 8) та у касах стадіону «Авангард».

Вартість входу – від 100 гривень. Однак зазначимо, що дітям до 6-ти років вхід - безплатний, без надання окремого місця.

Деталі того, як потрапити на захід, можна отримати за телефоном: 095 11 666 00.



Нагадаємо, минулого разу гурт «Дзідзьо» виступив у Луцьку на початку березня. Тоді музиканти «запалили» публіку так, що багато хто опинився на сцені і підспівував ледве не в мікрофон улюбленому виконавцеві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Мік (галицька миша) Показати IP 19 Червня 2015 18:31
Чекаю з нетерпінням!
Анонім Показати IP 19 Червня 2015 20:13
Пародія на людину.
злий до Анонім Показати IP 20 Червня 2015 06:18
Це ботоксний недомірок пародія на людину, а DZIDZIO хоч дітям подобається
Сергій Показати IP 19 Червня 2015 20:50
Не люблю такої творчості. Клоун...маючи такий голос, людина зробила із себе фабрику по зароблянню грошей...пісні дебільні...
Хлоп Показати IP 19 Червня 2015 21:54
В принципi, може мати тут квартиру, бо не виiжджае з Луцька. Дiткам подобаеться. Рiвень Дiда Мороза в садочку.
ім'я Показати IP 19 Червня 2015 21:56
зате слухачі його люблять ,він вміє зібрати і повеселити публіку
Анонім до ім'я Показати IP 26 Червня 2015 12:33
всім єврейчикам це вдається... до нині було і буде так!! Якби спорт був корисний, то всі євреї б вісіли на турніках!!
Vetal Показати IP 19 Червня 2015 22:42
скільки можна?
Хорзов Показати IP 20 Червня 2015 11:36
ВОлиньнбз - я за що вам Гроші заплатив? щоб отут усякі полішуки обсирали мою організацію концерту? ану бігом постирали коментарі з образою в сторону Дзідзьо! З такими коментарями я Грошей не зароблю на ньому!
123 до Хорзов Показати IP 26 Червня 2015 14:09
ну ти дибіл в аптеці п*рген є піди купи і попий може пронесе