USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.20 41.55
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку руйнується бруківка, укладена «під вибори»

26 Серпня 2016 18:01
В одному із луцьких дворів уже почала руйнуватися доріжка із бруківки, яку облаштували у жовтні минулого року, перед виборами міського голови.

Про це пише Волинь.Інфо.

У дворі по проспекту Соборності поблизу будинків номер 20, 22 та 22-а бруківка на доріжці провалилась ще декілька днів тому. Сьогодні, 26 серпня, доріжка залишилась у такому ж стані, ніхто не виправив пошкодження.

Нагадаємо, минулої осені на проспекті Соборності здійснили ремонт дворів.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у міському бюджеті на 2015 рік заклали 25 мільйонів гривень на капітальний ремонт вулиць, ще 6 мільйонів – на поточний ремонт вулиць та 10,5 мільйона – на реконструкцію прибудинкових територій. Капітальний ремонт вулиць у Луцьку, який так любить використовувати для власного піару міський голова, часто здійснювався з численними прорахунками.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Чапай В.Б. Показати IP 26 Серпня 2016 18:31
Не хвилюйтеся , міська рада ремонт цієї бруківки запланувала на найближчі вибори ...
Читай до Чапай В.Б. Показати IP 27 Серпня 2016 12:30
У звязку з актуальністю теми пропоную ознайомитись з документом який прийняла сама міськрада - Правила благоустрою міста Луцька (http://www.lutskrada.gov.ua/11-provedennya-robit-na-pidzemnih-inzhenernih-merezhah-sporudah-nadzemnomu-inzhenernomu-obladnanni). Зокрема, відносно даної ситуації є там дуже цікавий розділ - 11. Проведення робіт на підземних інженерних мережах, спорудах, надземному інженерному обладнанні та з благоустрою на будівельних майданчиках.
Zz Показати IP 26 Серпня 2016 18:44
Ууууумнічкі от біля бару на Кравчука пів-року була яма в бруківці а ніхто ні папи з уст і вибори,,,,,,
лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 19:01
якщо у мене у власному дворі ,де все зроблено за мої кошти і при цьому з зарплати ще сплачені податки щось не так- то я не фотографую ,а беру шуфлю і поправляю,це називається газада. Там також живуть люди ,нехай поправлять бо роботи там крапля ,а смороду розвели.....
Лучанин до лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 21:52
Що це ви порівняли ваш власний будинок з багатоквартирним будинком?Ви що невідчуваєте різницю?Як повідомляють Волинські Новини в своїй статті міська влада виділила з бюджету 25 мільйонів гривень на капітальний ремонт вулиць, ще 6 мільйонів – на поточний ремонт вулиць та 10,5 мільйона – на реконструкцію прибудинкових територій.Тобто якщо гроші виділила міска влада то це доказує що саме вона має встеляти бруківку біля багатоквартирних будинків а не її мешканці(бо для цього були виділені кошти)А хіба мешканці будинку клали бруківку?що вони мають поправляти недоліки після працівників?Хто клав бруківку має усунути всі недоліки своєї зробленої роботи!Іце буде правильно!
Давай перероблюй до лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 23:02
1)Там також зроблено не забезплатно, за гроші з податків 2) з таким відношенням до себе ти будеш все життя за кимось дороблювати/перероблювати а "спеціалісти" з тебе ще й насміхатимуться 3) в конкретній ситуації просте перекладання не допоможе - потрібне ущільнення грунту за допомогою трамбувальної машини.
віра Показати IP 26 Серпня 2016 19:20
Доріжка з бруківки руйнується і біля 23 школи від пр. Відродження.
Перероблюй дорогеньк до віра Показати IP 26 Серпня 2016 22:16
100% і саме в тому місці по якому виникали і залишились проігноровані питання щодо неякісних робіт (стаття від 02.08.2016 У ЛУЦЬКУ КЛАДУТЬ НЕБЕЗПЕЧНІ ТРОТУАРИ)
Волиняка Показати IP 26 Серпня 2016 20:42
Та... скоро знову вибори - перекладуть заново;))
місцева Показати IP 26 Серпня 2016 20:58
Ця доріжка покладена була добре. Її зруйнували спеціалісти з Егоїсту що будує будинок (біля рагсу). Вони прокладали труби. І ось так залатали. Ці питання нехай вони і вирішують.
555 Показати IP 26 Серпня 2016 21:05
от народ. Да візьме бовдуре і поправ цю бруківку. Хочуть жити при капіталізмі, а працювати, як при комуністах, що все хтось зробить.
По способностям до 555 Показати IP 27 Серпня 2016 00:51
Любители должны исправлять косяки "спецов" в свободное от работы время? Да Вы товарищ может еще и пятилетку объявите?
Розумовський Показати IP 26 Серпня 2016 21:24
А через скільки з руйнується бруківка яку кладуть на вул. Лесі українки. Сьогодні йшов вулицею, то бачив що її місцями вже перекладають. А наскільки неохайно її покладено.
Лучанин до Розумовський Показати IP 26 Серпня 2016 21:58
В вкладачів бруківки на першому місці швидкість, а не охайність чи якість!Їм сказали термін і вони мають вписатися в термін здачі обєкту.Але і тут нажаль їх спіткала невдача-тому що вчасно не здали обєкт.А мали здати ще до 24 числа!Як завжди!
Свирид Показати IP 26 Серпня 2016 22:28
Оце то новина. А фото скільки накляцали. ВН маєте таку інформацію-зверніться у відповідну службу-тел. 1580. Та й усе!
Давай перероблюй до Свирид Показати IP 26 Серпня 2016 23:32
Справа в тому що пройшовшись по місцях цьогорічних робіт (і не тільки цьогорічних) такі випадки масові. Звернення за тим розхваленим телефоном результатів не дає (перевірено). Тай й усе!
САНЯ РИМАРЧУК Показати IP 26 Серпня 2016 23:35
Чому думають люди про якусь вигоду, замість того щоб побачити що під тою броківкою мабуть замінили якусь зношену комунікацію. А земля може осідати роками та на бувати тої форми що була, так і виходить що є дирка у землі. Бо надлишок землі був розкиданими навколо заміни комунікації і нетреба робити з цього шоу, природа робить своє та проставляє точки над "И".
жолудь Показати IP 27 Серпня 2016 00:31
Людей не должны интересовать эти проблемы, им нужны нормальные условия проживания.Все перечисленное-проблема исполнителя работ и власти как заказчика и контролера который должен решить вопрос.
Андрій Показати IP 27 Серпня 2016 14:32
Це питання наразі просте до вирішення. Автор що написав дану статтю їде в муеіципальну поліцію та нехай піднімають документ щодо відповідального за проведення земляних робіт при прокладанні інженерних мереж в даній ділянці. Оскільки це завдяки їм вона пошкодженна! Роботи проводились відкритим способом та відновлення благоустрою було проведенно без якісного ущільнення основи. Оскільки якщо хоч трохи трамбували такої ситуації не було б!
Куб Показати IP 27 Серпня 2016 14:58
З причиною згідний, але щодо простого вирішення питання сумніваюсь. Поїде журналіст, вияснить, і що далі ?