Назріває революція в лісовій галузі Волині
Підприємці Волині хочуть прозорої співпраці з лісомисливським господарством області, втім, кажуть, їх лишають сировини і не виконують договірних зобов’язань.
Зустріч волинських деревообробників з працівниками лісомисливського господарства відбулася сьогодні, 1-го грудня.
У приміщення Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства прийшло більше 20 людей. Це обурило начальника установи Василя Мазурика, мовляв, домовлялися про меншу кількість, а так - конструктиву не буде. Підприємці ж запевнили, що не хочуть хаосу, адже у них є чіткі питання. Після певних дискусій, домовилися про перемовини.Одна з головних проблем, чому прийшли підприємці, розповідають учасники зібрання, відсутність прозорості торгів деревиною і недотримання договірних зобов’язань.
«Є велика проблема з виконанням договірних зобов’язань. Наприклад, моє підприємство брало неодноразово участь в аукціонах, вигравало лоти, а половину деревини мені досі не віддали, це - десь 3-4 тисячі кубометрів. Втім, коли проводять для великого бізнесу спецторги, куди закриті двері меншому бізнесу, то їм пропонують вдвічі більше сировини й завжди її дають. Виходить так, що своїм – волинським вони не можуть знайти товару, навіть, якщо є відповідний договір, а для київських монопольників у них завжди є дерево. Назріває у нас тут революція, якщо нічого не зміниться», - коментує для журналістів ситуацію деревообробник Віктор Семенюк.Та додає, що зараз йому доводиться завозити деревину навіть з інших областей, але це - невигідно й дуже дорого. Тому, якщо нічого не зміниться, - йому доведеться закривати свій бізнес.
Зауважимо, що на цей захід журналістів не запрошували.
Окрім того, як кажуть деревообробники, управління «грає не за чесними правилами».
«Я розумію, що може і лісгоспу треба розширювати переробку, але, коли волиняни створюють виробництво, вкладають туди свої інвестиції, наприклад в Колках, а потім в них забирають сировину, то підприємство закривається. Натомість неподалік відкривають свою переробку», - розповів голова Асоціації «Деревообробників Волині» Іван Литвинюк.Ще одну проблему озвучили учасники засідання – старі кадри, які покривають незаконну рубку лісу.
«CБУ, прокуратура усе це прикриває, корупція як була, так і є. Нічого не змінилося. Треба міняти керівників лісгоспів», - наголосив лідер «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук.Втім, навіть якщо когось міняють, роблять це «тихцем».
«От, наприклад, коли в ОДА визначають заступників, то відбуваються громадські слухання, а тут не слухають думки громадської ради, жодних обговорень не відбувається. Тим паче, у нас є список з молодих енергійних людей, які готові працювати, але їм не дають», - звернувся до керівника управління ВОЛМГ голова громадської ради при управлінні лісового та мисливського господарства Петро Шишко. З цього приводу начальник управління Василь Мазурик сказав, що зі звільненням старих директорів - проблеми, мовляв, одного звільнили, а той судиться, що неправомірно.
Після дискусій, учасники сформували склад робочої групи й домовилися про чергову зустріч в п’ятницю, 5-го грудня в 15.00. На неї працівники лісомисливського господарства зобов’язалися підготувати відповіді на поставленні питання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 44
ялинка
Показати IP
2 Грудня 2014 08:33
Що Пирожик там робить?! Поставили головним лісником України свободівця Чернякова - той продовжив кєрування "по схемах" то чого ви хотіли??? Ну свободівці вже самі звільняються з владних кабінетів, то нехай і на місцях їхніх ставлеників міняють і Пирожика у відставку в облраді!!! Свобода - це вже листок історії!!! Ганебники і горлопани!!! Тільки з пам'ятниками можуть "воювати", а реформи, сучане керування... це не для них!!!
ліс до ялинка
Показати IP
2 Грудня 2014 09:46
добре, що хоч прийшли журналісти... бо останнім часом тут все покрито таємницею....
лісник до ялинка
Показати IP
2 Грудня 2014 11:32
Цеж кормушка "Свободи" Вони вже прославились по всій Україні починаючи від хапуги Мохницького, далі міністерство екогогії, продажа, будто на аукціоні, перспективних родовищ відбулася фіктивним фірмам. Так само і тут створюють штучно перешкоди щоб мати власну вигоду. Який там керівник з губошльопа Пирожика. А Мазурик вимушений дотримуватись лінії партії оце Вам поміняль злодіїв на ще голодніших злодіїв
Дуб
Показати IP
2 Грудня 2014 08:43
Да,лоханувся Вась Вась. І вся свобода.
Громада
Показати IP
2 Грудня 2014 08:46
А скільки коштів перерахували лг підприємства до місцевих громад за реалізовану деревину з самовільних порубок ?
В.Мазурик
Показати IP
2 Грудня 2014 08:51
Заради лісу вийду із Свободи бо ліс це моє богацтво!!!
Олег
Показати IP
2 Грудня 2014 08:53
А Данильчук що лісник тепер? Чи може хоче "получати" з лісу?
Міша
Показати IP
2 Грудня 2014 08:55
Волинські новини - Данильчук не керівник Правого сектору на Волині!!!!!! Не пишіть єрунду!!!!!
Андрій до Міша
Показати IP
2 Грудня 2014 09:07
Читайте вірно: він лідер Правого сектору і почесний президент, а це ще крутіше
А ти до Міша
Показати IP
2 Грудня 2014 09:26
Баран безтолковий,він таки і шеф тут
пилорамщик
Показати IP
2 Грудня 2014 09:00
Мазурик, купи компютер в прес-центр. Хіба може сьогодні працювати журналіст без компютера? На сірниках економиш, як плюшкін, хвалишся, що переробку збільшив вдвічі, а крадуть в тебе "деревообробники" лісу на сотні мільйонів гривень.
цікавий
Показати IP
2 Грудня 2014 09:06
Міша, а хто керівник ПСаків?
патріот
Показати IP
2 Грудня 2014 09:14
Невже при робочих зустрічах постійно потрібні журналісти?...
А в тім,там постійно є прес служба управління. Ви спеціально запросили телебачення і робите балаган шановні підприємці. Подивітеся на яких машинах Ви поприїзджали.Будьте чесними і скажіть скількох людей у Вас оформлено і скільки Ви перерахували коштів до державного бюджету.
Що робить там Павло Данильчук? Люди йому показали яка в нього підтримка.
А керівнику лісового управління дайте можливість нормально працювати. Він хоч і "Свободівець" але він є спеціалістом в лісовому господарстві.
на мою думку буде дуже правильно,якщо лісгоспи збільшать переробку деревини, в штаті буде більше працівників,більше робочих місць. Наприклад ДП Ківерцівське ЛГ відкрили лінію по переробці -набрали 20 чоловік в штат. Вибачте, що ображу ви дрібні злодії і все хочете на халяву,через горло..До Вас треба прокуратуру.
151 до патріот
Показати IP
2 Грудня 2014 09:51
прес служба управління як і раніше пише лише оди для керівництва...толку з тієї прес служби ніякої
ПРОХОЖИЙ до патріот
Показати IP
2 Грудня 2014 10:14
Так за столом сидят Войтюк - кум Мазурика, який морду відвертал при Коліснику а тепер згадал що куми!!!!!, Ратнівський , Радіон- лизун, Патріот - це шеремета!!!!! Новосад який тепер мазурику сраку підставляє. Вони кадри в лісгоспи переставляли психолог керует планом . Він думку немає Ваш мазурик Він на директорп нуль
податківці
Показати IP
2 Грудня 2014 09:17
Самозванець данильчук далі своєї гидкої пики не бачить. Такий розвиток в людини. А "революції" в лісовій галузі не треба. Треба революцію по закриттю підпільних пилорам. Вони за 9 місяців відправили на експорт лісопродукції на 94 мільйони гривень, а заплатили податків лише на 1, 4 МЛН. ГРН. А структура управління заплатила за той же період 65 мільйонів гривень. Дивно, що хтось ще слухає цього неука і хама.
адекватний до податківці
Показати IP
2 Грудня 2014 09:54
те, що данильчук самозванець - погоджуюсь, а те що лісу за панування Мазурика накрали як ніколи - то це заслуга самого Мазурика
Ігор
Показати IP
2 Грудня 2014 09:30
Оце читаю коменти і диву дивуюся, які ви всі стращні люди.Добре знаєте і ми всі знаємо.Яка корупці в лісовій галузі.Там всі бандити і ворюги.Крадуть по схемах і відмивають мільярди. на це все закривають очі всі контролюючі органи.Бо це схема-це ділення і цю корупцію ніхто не викорінить.Тільки хлопці,які там воюють, сплять на землі, кожен день свищуть пулі над головами,щоб захищати оцих бандюг і вороюг. Вони не бояться нічого ці злозюги,вони як путлін, ав наших вйськ там немає.Це жах і страх люди схаменіться,перестаньте красти.Життя одне все ж покинете як подохнете. Вас треба змести з лиця землі всіх,як непотріб
міша
Показати IP
2 Грудня 2014 09:35
А ми плачемо, що бюджет дірявий.
лісник до міша
Показати IP
2 Грудня 2014 12:22
згідний з тобою міша як би підприємці оформили всіх людей в штат та показали фактичну зарплату то бюджет діравий не був би . Середній показнік по всіх підприємях деревообробниках 2.3 людини оформлених ось де наповнення бюджету.
петріот
Показати IP
2 Грудня 2014 09:47
санітарної вирізки лісу лісзоспи здійснили за 2017 рік. При всій владі януковича вирізали далеко менше. ОЦЕ ТАК БУДУЄМО УКРАЇНУ, ПРАВДА ВАСЬ ВАСЬОВИЧ, добудуєшся що тебе як і башкаленка прикують до сосни...РІЖУТЬ І НЕ БОЯТЬСЯ НІКОГО В ЗАКАЗНИКАХ
цікавий
Показати IP
2 Грудня 2014 10:34
Вчора голова Агентства лісових ресурсів написав заяву на звільнення. А які думки щодо цього в Мазурика? Щодо себе, мається на увазі? Може вийти зі "Свободи", від якої пахне поховальними квітами і увійти в президентську партію?
віто
Показати IP
2 Грудня 2014 10:59
Молодці, хлопці! Так тримати! Тільки постійний тиск змусить чиновників стати в стійло!
Квітка
Показати IP
2 Грудня 2014 11:08
Мазурик - Професіонал! Не зачіпайте його. При чому тут "Свобода".Дайте ще трохи часу. Він порядна людина.Заборонити експорт і зникнуть приватні пилорами і кража лісу. Дозволити експортувати тільки держлісгопам. Вигнати громадську раду - це провокаттори.
23 до Квітка
Показати IP
2 Грудня 2014 11:10
Квітка-Лідка обізвалась чи що? І тебе гнати в шию!!!
Анонім до Квітка
Показати IP
2 Грудня 2014 15:07
дати йому ще трохи часу - то взагалі лісу не залишиться
Громадянин
Показати IP
2 Грудня 2014 11:18
А то не той Мазурик, що Турійськом правив? То вроді нормальний чоловік, справедливий, а Данильчукову пику вже зовсім бачити не хочеться, і чого це на фронт не піде, а постійно по злачних місцях совається та непотріб.
кабан
Показати IP
2 Грудня 2014 12:03
Василь Васильович! Без ескорту самі проїдьтеся і подивіться на обійстя лісничих де вони живуть і зробіть відповідні висновки. При всіх недоліках попереднього керівника, таких провалів в нього не було.
працюючий лісник до кабан
Показати IP
2 Грудня 2014 12:14
ЯКИХ ПРОВАЛІВ?????????????????Ти знаєш як було при коліснику?????? синки на рівному місці відмивали міліони на лісгоспні техніці на всяких лівих послугах лісгоспи від такого правління стояли р...ком одні пяні розгули і дибоші синкі чого вартували позор ганьба тепер встидно людям в очі глянутиюю......
правий сектор
Показати IP
2 Грудня 2014 12:06
скільки заплатили підприємці - деревообробники області податків?!!!???? СКІЛЬКИ МАЮТЬ ОФОРМЛЕНИХ ЛЮДЕЙ ЯКА СЕРЕДНЬОМІСЯЧНА ЗАРПЛАТА ЯКІ УМОВИ ПРАЦІ???????????????
ДАВАЙТЕ ПОРВНЯЄМ ДАНІ ФАКТОРИ.А то складаєтся враження що підприємці хочуть ЛІС на халяву а безголового Данильчука взяли з собою як рекитира в 90роки.Дайте спокійно працювати лісгоспам а ні то вертайте Колісників і компанію і буде все ок.
Українка до правий сектор
Показати IP
2 Грудня 2014 13:38
А Бойко там що робить? Хай в себе порядок наведе, виплатить людям заборгованість і офіційно працевлаштує, якщо вже такий "борець" за справедливість.
ха до правий сектор
Показати IP
2 Грудня 2014 15:13
ось як ви заспівали...ще пів року тому Данильчук був героєм, а коли вже вас (Шеремету, Мазурика і т.п) за д..пу взяли, то вже рекет
111 до правий сектор
Показати IP
2 Грудня 2014 15:14
нехай краще вернеться Колісник і компанія
патріот
Показати IP
2 Грудня 2014 13:37
Це що лісничі будуються, це нормально. Значить господарі. Вони також мають право на житло і на сімейне благополуччя. Раніше все було в одних руках. І жодна хата не порівняється до вілл колісникових,рибчинських,реберових,ляховичів.Да а старий ще там повзає по управлінню. на що дивиться громадська рада?
вундер
Показати IP
2 Грудня 2014 13:40
мазурик молдець тільки його зідять ті ж самі данильчуки-пірожики котрим він не піддається
Прошу
Показати IP
2 Грудня 2014 13:59
підкажіть, на якому фото Бойко? Стільки наслухався про цю мразь, а в обличчя не знаю.
Анонім до Прошу
Показати IP
2 Грудня 2014 14:39
Він в чорній куртці з білими полосами на рукавах ( на відео і 6 фото)
Дякую Аноніму
Показати IP
2 Грудня 2014 14:58
Дякую. Я його знаю. Обличчя багато про що говорить. Особливо, обличчя такого шакала. Невдаха-чиновник (при царю борису - заступник), невдаха-бізнесмен, невдаха по життю... А сам вигляд... До чого докотилася людина!!!
СЕРГІЙ
Показати IP
2 Грудня 2014 15:12
ЗВІЛЬНИТИ ЙОГО З ПОСАДИ. САВЧЕНКО НАДІЯ ТА ІНШІ НОВІ ЛЮДИ МОЖУТЬ НАВЕСТИ ПОРЯДОК В УКРАЇНІ.А НАЧАЛЬНИК ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ХАЙ ЇДЕ І ВОЮЄ В АТО І ТОДІ ДОКАЖЕ ЩО ВІН НОРМАЛЬНИЙ КЕРІВНИК НЕ ЗЛОДІЙ.
семенюку
Показати IP
2 Грудня 2014 17:24
Який ти деревообробник? Що ти обробляєш? Кругляк за кордон шуруєш, чи вже на пелети спромігся? "Наобробляли" ви всі, як кіт на глині. Ходите, видивляєтесь, де що вкрасти і ще свари і провокації влаштовуєте.
Дольче-Габана
Показати IP
2 Грудня 2014 21:04
Та ці Васіки-сірожики разом з "вірнопідданими" директорами без Данильчука за двері бояться вийти, не те що в ліс зайти чи до людей . Їм давно вже треба на формах замість погонів кишені пришити, щоб мали куди накрадене ховати, а замість лампасів- памперси, щоб далеко не пахло, як Паша десь відійде.
орел до Дольче-Габана
Показати IP
2 Грудня 2014 22:43
Як би я вкрав стільки скільки вкрав твій чоловік я б також сидів обіжений в Звірові на мішку забитим зеленню і філософствував про васіків-сірожиків.Маєш конкретно іди в суд прокуратуру міліцію а не маєш то закрий свій тазік і сиди тихо поки не розказали Данильчуку що ти в твому мішечку ховаєш....................
рибак
Показати IP
10 Грудня 2014 15:42
Мазурик порядна людина! Фахівець і спеціаліст у лісовій галузі! А оточення його це сволочі і злодії які залишилися від старої влади які привикли працювати по схемам і брати гроші дипломатами на чолі зі своїм бившим босом Колісником..... і.тд.....
Анонім до рибак
Показати IP
19 Грудня 2014 15:44
Брехня та провокація! ПСБ вже давно Мурзіка Вас Вас посадило на деревяний рубль. А те, що віла в нього не росте, почекайте - виросте! А сам він такий керівник, як з одного місяця відбійник. Сидить в управлінні - штани протирає і слухає Квіток, Шереметів, Любителів халявного мяса, Новосадіків, тд і тп. Тещо В.В. обіцяв він і 10% не зробив, так само як і його кохана Свобода. Жду не дождусь коли ця Мр*зь піде з галузі.
Учені знайшли найдавніший прямий доказ існування води на Марсі: він прилетів на Землю з космосу
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
Розвідка США розсекретила дані про вбивства опонентів Путіна, які він санкціонував, – Bloomberg
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Заплатить 25 тисяч відшкодувань: за розбитий ніс лучанин отримав кримінальну справу
23 Листопада 2024 23:35