На «Варшавці» готуються до мітингу. ФОТО. ВІДЕО
![](/files/news/2013/03-20/39520-1u.jpg)
Консенсусу між Волинською облспоживспілкою та підприємцями ринку «Завокзальний» наразі не досягнули. Вже постало питання про те, що облспоживспілка може втратити право на оренду ринку. Підприємці ринку, які конфліктують готові у разі необхідності вийти на мітинг, а депутати - захищати їхні права у правоохоронних органах, - інформує інтернет-видання Під прицілом.
Так, підприємець Алла Сівак, яка взялася представляти громаду працівників ринку зазначила, що у підприємців уже є адвокат. Він порекомендував наполягати на зміні деяких пунктів умов договору оренди площ на ринку під кіоски.
За її словами, у разі необхідності підприємці вийдуть на мітинг, щоб захистити свої права.
На зустріч також прийшли члени тимчасової депутатської комісії, яка розбирається у конфліктній ситуації. За словами Богдана Шиби, якщо облспоживспілка не представить погоджений з усіма відповідними структурами проект функціонування території ринку, то комісія звернеться до правоохоронних органів.
Депутат зазначив, що такий документ має бути і він має регулювати правові відносини між підприємцями та облспоживспілкою.
«Такий проект має бути як офіційний документ, де нанесені всі кіоски та правостосунки. Такий проект можливо є, але він захований у надрах облспоживспілки. Якщо вони його не представлять, то ми будемо офіційно подання робити до правоохоронних органів про притягнення до відповідальності», - заявив Шиба.
Нагадаємо, нещодавно понад дві сотні підприємців із Завокзального ринку підписалися під зверненням до прокуратури Волині, звинувачуючи облспоживспілку у свавіллі.
Так, вони закидають спілці збір «благодійних» внески на реконструкцію ринку, про використання яких ніхто не звітується, самовільне зменшення площ торгових контейнерів, шантаж та погрози розірвати орендні угоди.
Для того щоб розібратися у конфлікті, депутати утворили спеціальну тимчасову контрольну комісію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, підприємець Алла Сівак, яка взялася представляти громаду працівників ринку зазначила, що у підприємців уже є адвокат. Він порекомендував наполягати на зміні деяких пунктів умов договору оренди площ на ринку під кіоски.
За її словами, у разі необхідності підприємці вийдуть на мітинг, щоб захистити свої права.
На зустріч також прийшли члени тимчасової депутатської комісії, яка розбирається у конфліктній ситуації. За словами Богдана Шиби, якщо облспоживспілка не представить погоджений з усіма відповідними структурами проект функціонування території ринку, то комісія звернеться до правоохоронних органів.
Депутат зазначив, що такий документ має бути і він має регулювати правові відносини між підприємцями та облспоживспілкою.
«Такий проект має бути як офіційний документ, де нанесені всі кіоски та правостосунки. Такий проект можливо є, але він захований у надрах облспоживспілки. Якщо вони його не представлять, то ми будемо офіційно подання робити до правоохоронних органів про притягнення до відповідальності», - заявив Шиба.
Нагадаємо, нещодавно понад дві сотні підприємців із Завокзального ринку підписалися під зверненням до прокуратури Волині, звинувачуючи облспоживспілку у свавіллі.
Так, вони закидають спілці збір «благодійних» внески на реконструкцію ринку, про використання яких ніхто не звітується, самовільне зменшення площ торгових контейнерів, шантаж та погрози розірвати орендні угоди.
Для того щоб розібратися у конфлікті, депутати утворили спеціальну тимчасову контрольну комісію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 20
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Я
Показати IP
20 Березня 2013 10:44
А що тут Бондарук робить?? хай поверне кредити, які брав в Західінкомбанку,а тепер відхрещується!! глибоко непорядна людина, в принципі як і всі наші "представники народу" ... хто ще на того Шибу дивиться, слухає і вірить? ...жах
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Лучанин
Показати IP
20 Березня 2013 11:34
Але ж морда на третьому фото зверху. Це хто?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Ю
Показати IP
20 Березня 2013 11:38
Згідна на всі 100
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Лучанка
Показати IP
20 Березня 2013 12:00
За Шиби ще хоч був трохи порядок, і щось трохи виконувалось
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
555
Показати IP
20 Березня 2013 13:01
Шиба майже як Ленін.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
лучанці
Показати IP
20 Березня 2013 13:30
пані .а про який саме порядок при Шибі ви кажете - якби він побув мером ще хоч 1 раз то міста не було б взагалі . Часу пройшло небагато память ще є
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
осбб
Показати IP
20 Березня 2013 16:06
А хто з депутатів більше працює за Бондарука? Молодий,енергійний - дійсно намагається вирішити проблему-ніякі паскудні слова до нього не пристануть.Це пише особа,яка або завидує,або домагалась від вас незаконного рішення
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
підприємець
Показати IP
20 Березня 2013 18:21
Якщо цікаво чого тут Бондарук Роман то відповідь відома- це його наступний проект рейдерського захоплення але вже ринку Кому цікаво почитайте про його рейдерські захоплення офісу і активів підприємства Промбуд ,Голобського РТП Рожищенської птахофабрики та частини Волинської обласної друкарні на сайті volyntimes wordpress.com/taq/роман-бондарук Підприємці подумайте кого Ви слухаєте
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Рома
Показати IP
20 Березня 2013 20:08
Я взагалі "ЗА" те, щоб закрити той базар під три чорти. Сотні контейнерів, і скрізь одне і теж низькоякісне китайське шмаття, яке перепродується з 10-кратною накруткою. Набагато вигідніше з'їздити у Львів або Рівне, і там скупитися в нормальних брендових магазинах, де речі дешевші і якісніші. Але поки є монополія базару, нормальних брендових речей за адекватними цінами в Луцьку нам не бачити. Їх просто не пустять до нас. На жаль.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
підприємець
Показати IP
20 Березня 2013 22:57
де ж ваша осбб чесність і порядність чому не надрукували мій коментар і правду про Бондарука хто він є насправді як він рейдерськими захватами привласнив підприємства а тепер хоче ще ринок
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
лучанка
Показати IP
21 Березня 2013 12:57
Шиба подивись за собою скільки ти накоїв лиха для людей Турійського району.міста Луцька -набрав кредитів отримав відкати і це попелище залишив Романюку Ти здійснив найтяжчий гріх перед богом та людьми ти забрав життя 4 людей подумай які страждання перенесли їхні батьки скористався мерством і проліз в депутати.Тобі не місце серед мирян заховайся в монастир і молись за спасіння своєї душі.Мер..та.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
лучанка
Показати IP
21 Березня 2013 12:57
Шиба подивись за собою скільки ти накоїв лиха для людей Турійського району.міста Луцька -набрав кредитів отримав відкати і це попелище залишив Романюку Ти здійснив найтяжчий гріх перед богом та людьми ти забрав життя 4 людей подумай які страждання перенесли їхні батьки скористався мерством і проліз в депутати.Тобі не місце серед мирян заховайся в монастир і молись за спасіння своєї душі.Мер..та.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Лучанка до лучанка
Показати IP
22 Березня 2013 09:49
Аха ха)))Це хто писав?))) Романюк чи міськ рада вся гуртом?)))
Посміялася хоча б)))
Н да, оце да!
Вам якраз таки всім не те,що у монастир,Вам треба в тюрму,отам Вам місце, а Шибу не чіпайте,під свої носики гляньте, такого в місті не було за час даної людини!!!
Романюк... але ви всі з ним на пару...такі ж!!!Ще совість є Бога згадувати, ти диви які комментатори ... Н да..!!! Дивує все дедалі більше цей Ваш СИСТЕМАТИЧНИЙ "СЛОВЕСНИЙ ПОНОС"!!!
Але цей коммент не надрукують, бо ж правду навіщо друкувати???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Покупець
Показати IP
21 Березня 2013 13:02
Ото вже бідні підприємці-базарники. Ті що мають точки в тому прохідному критому раді ще мають точки і на рештій території базару. І мають іномарки-машини хороші і відпочивають на границею, і хати з великогабаритними квартирами з євроремонтами мають. Це про власників тих точок. Що бідіні, то бідні. І щось їм ще бракує. хай краще скажуть яка накрутка на взутті. Коли воно у сезон вартує зимове взуття 750-850 грн, а тепер за 600 гривень віддають. Значить можна і ще скинути і нічого собі невтратити. Значить мають.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
дай до Покупець
Показати IP
26 Березня 2013 19:47
дай своїх грошей друже,а до наших не лізь.хоч де ти їх маєш,мічтатель..попробуй сам переходь від теоріїї до практики..лєнєнів розвелось.чи косите під дурників,стрєлкі з теми скінути.шиби,козюри.стаття про друге.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
Споживспилка-рудимент совка,гнать их поганой метлой с рынков.Такая масса людей способна загнать под плинтус всяких там горгутов и иже с ними.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
споживач
Показати IP
21 Березня 2013 21:38
З недавніх пір на "варшавку" і в "ювант" ні ногою. Дурна була, що стільки років переплачувала. Там шалені ціни! Тепер кілька разів на рік буваю в Києві, купую в "Скаймолі" речі за значно доступнішими цінами. І вибір ширший. Не переплачуймо наші гроші.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
лучани
Показати IP
22 Березня 2013 09:17
Взагалі прикрити треба цю клоаку.Антисанітарія,кража податків та торгівля краденим та корупція.
Будок наставили, а з міських доріг зробили стоянку,лучани не можуть проїхати біля Варшавки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723782263)
добрий день до лучани
Показати IP
26 Березня 2013 19:09
то ти гогут?чи інженер?.мало по60гр.м.кв. асфальту здавати.прапагандісти.хоч такий договір оренди всунути щоб рабами були.на лохів ахоту відкрили?2.500 тисяч рабів тільки на варшавці.пріятно..
На Волині зростають надходження з плати за землю
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
В Україні стрімко падають ціни на цибулю
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині більшає хворих на COVID-19. Новий штам поширюється швидше й уникає імунної відповіді
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.