Луцький дует присвятив Майдану кліп. ВІДЕО
![](/resize/450x284/r/files/news/2013/12-08/102006/1330467.jpg)
Відео на підтримку мітингувальникам та тим, хто постраждав на Майдані у ніч на 30 листопада, з’явилося в мережі. Його авторки – лучанки.
Це пісня стрільців Холмської самооборони, з репертуарі луцького фольк-дуету Жанни Масюк та Руслани Моклиці. На думку співачок, вона актуальна для Євромайдану, тому присвятили її постраждалим від розгону майдану Беркутом.
«Усім, хто постраждав від Беркуту у ніч з 29.11. на 30.11, а також усім, хто вірить та бореться за краще майбутнє українців, присвячуємо це відео», - пише Жанна Масюк.
«Світить місяць» - Мотанка
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це пісня стрільців Холмської самооборони, з репертуарі луцького фольк-дуету Жанни Масюк та Руслани Моклиці. На думку співачок, вона актуальна для Євромайдану, тому присвятили її постраждалим від розгону майдану Беркутом.
«Усім, хто постраждав від Беркуту у ніч з 29.11. на 30.11, а також усім, хто вірить та бореться за краще майбутнє українців, присвячуємо це відео», - пише Жанна Масюк.
«Світить місяць» - Мотанка
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722263159)
Віра
Показати IP
8 Грудня 2013 13:23
Молодці, дівчатка! Низький уклін МАМАМ, які народили і виховали таких дітей!!! Саме з такими можна сподіватися на майбутнє!!! Здоровя та удачі вам обом та вашим соратникам - українському студентству та молоді, яка виборює свободу на майдані!!!
З нагоди професійного свята колективи волинської екстренки та обласної лікарні отримали подяки від прем’єр-міністра
Сьогодні 16:42
Сьогодні 16:42
Власники української мережі мікропозик з мільйонними відсотками мають російські паспорти, – «Схеми»
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Герой з Луцька Олексій Цехош
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
На Донеччині загинув волинський Герой Юрій Семенюк
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.