Луцька велогонщиця стартувала на Кубку світу
![](/resize/450x252/r/files/news/2015/05-26/154763/belomoina (1).jpg)
24 травня, в Нове-Мєсто-на-Мораві (Чехія) завершився стартовий етап Кубка світу з маунтинбайку з олімпійського «крос-кантрі».
Перемогу на чеських стартах отримала Йолана Нефф зі Швейцарії. Дистанцію 23,3 кілометра вона подолала за 1 годину 34 хвилини 29 секунд. На одну секунду від неї відстала представниця Норвегії Гунн-Ріта Дале Флесья. «Бронзу» отримала Паулін Ферран-Прево з Франції (+1.39).
Лучанка Яна Беломоїна фінішувала 25-ю. Її час – 1 година 42 хвилини 9 секунд. На першому етапі волинянка заробила 56 залікових очок. «Дуже складні перегони були, погано стартувала, тому такий результат, - розповідає Беломоїна. – Ці змагання показали, над чим потрібно далі працювати. Дякую усім за підтримку та вболівання! Надіюсь, у Альбштадті через тиждень виступлю краще».
«Варто зазначити, що Яна перший рік виступає в еліті. Це - зовсім інший рівень. Майже до самого старту в Чехії Яна перебувала в Сербії, де тренувалась у складі збірної України. Вона спустилася на Кубок світу і не пройшла акліматизацію. От на фоні втоми вона так виступила. Головний старт для неї – це перші Європейські Олімпійські ігри», - каже заслужений тренер України Віктор Ковальов.
Другий етап Кубка світу розпочнеться в німецькому місті Альбштадт 30 травня.
Нагадаємо, на міжнародному турнірі «Grazer Bike-Marathon Stattegg-2015» Яна Беломоїна фінішувала четвертою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Перемогу на чеських стартах отримала Йолана Нефф зі Швейцарії. Дистанцію 23,3 кілометра вона подолала за 1 годину 34 хвилини 29 секунд. На одну секунду від неї відстала представниця Норвегії Гунн-Ріта Дале Флесья. «Бронзу» отримала Паулін Ферран-Прево з Франції (+1.39).
Лучанка Яна Беломоїна фінішувала 25-ю. Її час – 1 година 42 хвилини 9 секунд. На першому етапі волинянка заробила 56 залікових очок. «Дуже складні перегони були, погано стартувала, тому такий результат, - розповідає Беломоїна. – Ці змагання показали, над чим потрібно далі працювати. Дякую усім за підтримку та вболівання! Надіюсь, у Альбштадті через тиждень виступлю краще».
«Варто зазначити, що Яна перший рік виступає в еліті. Це - зовсім інший рівень. Майже до самого старту в Чехії Яна перебувала в Сербії, де тренувалась у складі збірної України. Вона спустилася на Кубок світу і не пройшла акліматизацію. От на фоні втоми вона так виступила. Головний старт для неї – це перші Європейські Олімпійські ігри», - каже заслужений тренер України Віктор Ковальов.
Другий етап Кубка світу розпочнеться в німецькому місті Альбштадт 30 травня.
Нагадаємо, на міжнародному турнірі «Grazer Bike-Marathon Stattegg-2015» Яна Беломоїна фінішувала четвертою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.