USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.40 10.53

Як у СНУ Містера Університету обирали. ФОТО. ВІДЕО

19 Квітня 2013 08:00
Містера Університету визначили у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, що у Луцьку.

Ним став студент інституту мистецтв СНУ, соліст Санкт-Петербурзького державного чоловічого балету Валерія Михайловського, учасник шоу «Танцюють всі – 5», один з 20-ти найкращих танцюристів України Артем Шошин.

Щорічний конкурс «Містер Університету» відбувся у центрі дозвілля СНУ 18 квітня.




За словами голови Студентської ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Володимира Ковальчука, організація конкурсу «Містер Університету» стала уже традиційною. Участь у ньому беруть Містери усіх 16 факультетів вишу, яких обирають напередодні.
Цього ж року вперше організатори зробили конкурс тематичним. «Ми взяли епоху Дюма. Щоб якось виховати естетично як самих учасників, так і тих глядачів, студентів, які прийшли сьогодні», - розповів Володимир Ковальчук.



Мовляв, саме у цій епосі були людські цінності, як кохання, повага, цінувалися. «На жаль, у нашому сучасному світі не завжди можна таке зустріти у справжнього чоловіка», - прокоментував голова Студради.
Він зазначив також, що цьогоріч участь у конкурсі беруть 15 учасників, адже Містер інституту соціальних наук не зміг долучитися до дійства через стан здоров’я.



Розповів Володимир Ковальчук і про спонсорів заходу. Так, конкурс відбувається за підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». «Віце-містер і Містер отримають 4 путівочки в Буковель на літо від благодійного фонду», - зауважив він. Окрім того, серед спонсорів – підприємці міста, від яких учасники отримають заохочувальні призи. Переможець отримає також меч з гравіюванням Містер Університету – 2013.




Як і обіцяв Володимир Ковальчук, зайшовши у залу, присутні відразу могли поринути в епоху Дюма. Університет перетворили на Східноєвропейську імперію зі своїми королем та королевою, а кожен Містер перетворився на графа.





Першим випробуванням для учасників, які були переодягнені у вбрання епохи мушкетерів, став конкурс «Клятва». Під час нього Містери факультетів мали нагоду розповісти про себе, чим і скористалися, добираючи слова, що «зривали» овації у залі.
Зважаючи на кількість аплодисментів, уже після першого конкурсу визначилися й «фаворити», які «закріпилися» у своєму статусі після оцінок журі.




Окрім традиційних представлення та конкурсу талантів, хлопці показали свою ерудицію в інтелектуальному конкурсі.



Своєрідною родзинкою став і пісенний конкурс «Під вікном Констанції», у якому хлопці продемонстрували артистизм, виконуючи серенади. На закінчення цього усі учасники виконали відому пісню про Констанцію з фільму «Три мушкетери».





Опісля усіх конкурсів присутні у залі обрали Містера глядацьких симпатій. Поза усіляким сумнівам ним став Містер інституту економіки та менеджменту Анатолій Рабочаускас.





А от місце лідерів отримали аж четверо хлопців. Так, третє місце поділили між собою Містер історичного факультету Руслан Іванов та Містер інституту іноземної філології Юрій Хлопецький. Віце-містером Університету, відставши від лідера лише на 2 бали, став Анатолій Рабочаускас. А звання Містера вишу дісталося Артему Шошину.







Усіх учасників нагородили спонсори заходу. А переможці отримали від благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» путівки у Буковель на 10 днів. Варто додати, що Містер Університету матиме нагоду відвідати гірський курорт не сам, адже йому дісталася путівка на двох.




Уже після визначення переможців проректор з навчально-виховної роботи СНУ імені Лесі Українки, заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич зазначила, що, на її думку «Містер Університету» – один з кращих конкурсів, які організовують у виші. Щодо часників вона додала: «Всі показали, що дійсно дуже достойні. І складно було навіть оцінювати, бо десь там десяті, соті балів впливали на результат».





«Мені приємно, що багато фантазії, вигадки проявили хлопці природничих факультетів. Бо гуманітаріям дещо легше в цьому плані. Хлопці - молодці в цілому», - додала проректор вишу.




Відзначила Ірина Констанкевич і організаторів заходу. Мовляв, дуже задоволена Студентською радою університету, головою Володимиром Ковальчуком, які спільно з Центром культури і дозвілля зуміли зробити свято.





«Тобто вони показали нам, що в нас дуже гарна молодь: здорова у своїх таких життєвих орієнтаціях. Вони розумні, вони амбітні, вони творчі і я думаю, що Україна має майбутнє, якщо ростуть такі хлопці, які повинні себе реалізувати в житті», - пояснила проректор.


Щодо підтримки заходу благодійним фондом «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич додала, що вдячна Ігорю Палиці, який до того ж є головою Наглядової ради СНУ. «Це не перший такий студентський захід, який підтримує фонд, бо Ігор Петрович допомагає в багатьох напрямках: і підтримуючи науку, і підтримуючи отаке здорове дозвілля. Можна тільки подякувати за те, що він прогресивно мислить і вважає, що поруч із навчанням і наукою має бути і така художньо-мистецька імпреза для студентів», - підсумувала заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 4
Коментарі - геть Показати IP 19 Квітня 2013 11:00
Шановні модери. Відключіть можливіть коментування взагалі. Раз треба усе без розбору видаляєте. Свободу слова, живем у демократичній країні, а не del del del...
правда до Коментарі - геть Показати IP 19 Квітня 2013 13:06
вони ще й непослідовні, ці модератори))) Бо мали б і твого коментаря не поставити)) Там може хтось щось написав про П... чи К....? Чи взагалі, що конкурс- г....)))) Певно , і мого не поставлять....

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus