Даішники у Луцьку зупинили водія, який підтримав пікет прокуратури?
Автівку, яка сигналила на підтримку пікетувальників прокуратури у Луцьку, зупинили працівники ДАІ, - це помітили пікетувальники.
Інцидент трапився під час пікету прокуратури, що відбувся 23 грудня у Луцьку.
Мітингувальників, які пікетували прокуратуру на знак протесту проти політичних репресій на Волині, сигналами підтримували водії авто, які їхали повз будівлю. На протилежному боці вулиці чергували працівники ДАІ. Одна з учасниць акції помітила та повідомила іншим, що одну з автівок, водій якої продемонстрував підтримку учасників пікету, даішники з невідомої причини зупинили. Невдовзі практично усі пікетувальники перейшли на протилежний бік вулиці та оточили авто працівників ДАІ.
Присутні під час пікету депутати облради вимагали пояснень у інспектора. Він запевнив мітингувальників, що зупиняв авто відповідно до правил дорожнього руху, тому що сигналити у населеному пункті заборонено. Пікетувальникам не сподобалося таке пояснення, чулися вигуки «ганьба» на адресу працівників ДАІ. Втрутитися у ситуацію намагався очільник УМВС у Волинській області Олександр Терещук, переконуючи, що працівник нікого не зупиняв. Під крики пікетувальників «забирайтеся геть» авто працівників ДАІ поїхало з цього місця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Інцидент трапився під час пікету прокуратури, що відбувся 23 грудня у Луцьку.
Мітингувальників, які пікетували прокуратуру на знак протесту проти політичних репресій на Волині, сигналами підтримували водії авто, які їхали повз будівлю. На протилежному боці вулиці чергували працівники ДАІ. Одна з учасниць акції помітила та повідомила іншим, що одну з автівок, водій якої продемонстрував підтримку учасників пікету, даішники з невідомої причини зупинили. Невдовзі практично усі пікетувальники перейшли на протилежний бік вулиці та оточили авто працівників ДАІ.
Присутні під час пікету депутати облради вимагали пояснень у інспектора. Він запевнив мітингувальників, що зупиняв авто відповідно до правил дорожнього руху, тому що сигналити у населеному пункті заборонено. Пікетувальникам не сподобалося таке пояснення, чулися вигуки «ганьба» на адресу працівників ДАІ. Втрутитися у ситуацію намагався очільник УМВС у Волинській області Олександр Терещук, переконуючи, що працівник нікого не зупиняв. Під крики пікетувальників «забирайтеся геть» авто працівників ДАІ поїхало з цього місця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 17
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
Уч. акції
Показати IP
23 Грудня 2013 11:33
Олександр Терещук, переконуючи, що працівник нікого не зупиняв - забрехався
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
не уч. акціі
Показати IP
23 Грудня 2013 11:56
а якби він тебе до себе викликав в кабінет то ти ще й би і обгадився!)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
Нормальний
Показати IP
23 Грудня 2013 12:14
А що, цього водія тепер не можна ніколи зупиняти? Бо він попіпікав?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
Семен
Показати IP
23 Грудня 2013 12:14
Да, беспредел начинается. Скоро и водителей маршруток із центра гнать будут.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
Алекс
Показати IP
23 Грудня 2013 12:44
Та що ви, де таке бачено що ГЕЇ-шніки про сто так машини зупиняли... Він напевне із власної ініціативи зупинився біля них.... Клоуни!!! :)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
Янукович вперед
Показати IP
23 Грудня 2013 13:20
Майданутим правила неписані!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
ххх
Показати IP
23 Грудня 2013 13:43
а чому портрет гаранта на ГАЙдоновській машині вниз головою? Це що після мусорського св"ята в них голови ходять кругом? ГАЙдонів до суду щоб не знущались із гаранта.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
лучанин
Показати IP
23 Грудня 2013 14:49
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
Анонім до лучанин
Показати IP
23 Грудня 2013 15:03
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
123
Показати IP
23 Грудня 2013 14:54
Міліціонери, залиште місто - майданівці самі розкриватимуть злочини, охоронятимуть громадський порядок. Взагалі, нікого не чіпайте, щоб майданівці не образились на вас. Клоуни ряжені, нема кому вас розігнати поганою мтлою.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
правдоруб
Показати IP
23 Грудня 2013 17:05
А Бондар що там робить? Хоча мабуть знову до "корита"
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
правдоруб
Показати IP
23 Грудня 2013 17:06
А Бондар що там робить? Хоче мабуть знову до "корита"
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
ХХХу
Показати IP
23 Грудня 2013 17:16
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
Луцьк
Показати IP
23 Грудня 2013 17:27
А хто сьогодні за головного в стаді баранів?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
spravedlyvist
Показати IP
23 Грудня 2013 17:41
щоб вас всіх разом з тою опозицією, вивернуло на тих майданах, простим людям жить спокійно не даєте!!!! фу на вас.......
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
иван
Показати IP
23 Грудня 2013 20:04
и так тудой сюдой и снова тудой сюдой как на одесском привозе-и шо дальше ? Луценка я вже бачив бильше бачити и слухати нехочу: Яйценюка який змалих лит ив чорну икру ложками и завжди був биля корита влади -немае сенсу слухати : Кличко с Кличко змалку тягався из баньдюками и продажними мусорами знаю не по слухах :так що дальше ? добре йсти на майдани и спивати щн невмерла-неходити до школи и на своих плечах знову тих самих посадити в кабінети ? Якщо для цього зибралися то тяжко зрозуміти як цей вертеп назвати революцію : Покажить мени товариша Чегивару-Фиделя Кастро-Уго-Чавеса- Мельника- Бандеру- Боровуя -Коновольця-Крука- и тисячи таких же революцинерив тоди буде ясно-будуть змини и бандити будуть тюрми а так знову тудой сюдой-тудой сюдой : одни бояться взяти владу а други роблять вид що их бояться
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255336)
777
Показати IP
23 Грудня 2013 20:18
коментар було видалено
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.