USD 41.00 41.40
  • USD 41.00 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Власники авто на «бляхах» заблокували виходи з Ради

12 Липня 2018 20:07
Учасники акції власників машин на єврономерах заблокували виходи з Верховної Ради, повідомляє Українська Правда.

Зокрема, "євробляхарями" заблоковані усі наземні виходи з території Ради на площу Конституції та вулицю Грушевського.

Учасники блокування не випускають не лише депутатів, а й навіть журналістів та просто працівників парламенту. Вони скандують "Ганьба" і "На роботу".

Виходи з підземних переходів з будівлі Ради на вулиці Шовковичну і Садову також блокують учасники акції.

Вони вимагають від депутатів проголосувати законопроект про розмитнення "євроблях", хоча спікер уже закрив засідання. Мітингуючі скандують "Парубій", вимагаючи зустрічі з головою Ради.

З різних виходів із приміщень комітетів виходять депутати. Частина з них знімає піджаки і краватки, щоб не виглядати дуже офіційно. Більшість депутатів все одно розійшлися, у парламенті нікого не залишилося.

"Євробляхарі" блокують проїзд авто по Інститутській та виїзд авто Кабміну із Садової.

На вулиці Інституцькій сталася сутичка мітингувальників з депутатом Михайлом Гаврилюком, учасники акції кинули його на землю і ледь не побили.

На вулиці Шовковичній стався інцидент, позашляховик начебто наїхав на одного з учасників акції, які блокували проїзд. Зараз машину оточили спецпризначенні, які не дають учасникам акції дістатись до пасажира і водія. Хто ці люди, поки не відомо.

В швидку забрали одного "євробляхера", якого зачепив позашляховик.



Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, з 11 липня власники автомобілів з іноземною реєстрацією відновили мітинг в центрі Києва проти свавілля поліції – «євробляхерів» у регіонах, начебто, усе частіше зупиняють патрульні без будь-яких на те причин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
757 Показати IP 12 Липня 2018 20:12
Поляки і співробітники літовських фірм тобто власники ЗАБЛОКУВАЛИ виходи з ВР круто....(((
111 до 757 Показати IP 12 Липня 2018 20:23
Всі зрозуміли про кого йде мова, одному тобі, нажаль, не зрозуміло.... Петросян?
Ой до 111 Показати IP 12 Липня 2018 22:41
Чого литовці чи поляки з їх дешевими розтаможками не купують і не лишають той хлам в себе???
2 до Ой Показати IP 12 Липня 2018 23:26
А яка різниця? Можливо і купують раз авто 90 років там купити можна, можливо купують щось новіше. Яка ж різниця? Є попит, є пропозиція.
sss Показати IP 12 Липня 2018 20:13
Красавчики. Дирі в законі вже три роки. За три роки ввезено 250 000 авто, це 250 000 сімей обзавелись нарешті машинами і пересіли з жигулів. Це хороший мільйон виборців. І зараз їх драконять? Одному мільйону людей треба ще переплатити в два рази за розтаможку тому що при владі власники автосалонів? Хрен там. Цікаво, хто перед виборами перший заобіцяє адекватну розтаможку авто і получить мільйон виборців?
1976 до sss Показати IP 13 Липня 2018 00:15
Я не думаю, що ще хтось голосуватиме за обіцянку дешевої розтаможки. Хто мав - своє на майдані відскакав (в т.ч. за дешеві євроавто)
Вік Показати IP 12 Липня 2018 20:22
Проблема чи шо? Водомети, поліція, дали піз*и бляхарям і всі розійшлись. А ви бляхарі взагалі ох*їли, в нас війна а воно мітингі робить *укі, ви ше "майдан" зробіть за кончаних блях!. Я так само зберу противників блях і буду мітингувати щоб вас взагалі *ук в Україну не пускати
2 до Вік Показати IP 12 Липня 2018 21:30
Зрозуміло, майдан із-за блях робити не можна. А з-за чого можна?
Вік до 2 Показати IP 12 Липня 2018 23:25
Краще не робити, робити вже якщо дійсно треба , наприклад ціни і зарплати. Но не через дешевий металолом який плутається по дорозі і вичворає бо він вже пантовий, купив бляхарське рало по дішовці то треба попантуватись на дорозі бо я на іномарочці їду, іначе я це все не назву. І за таких дешевих пантів в нас куча аварій і переповнені дороги, стоянки, вже скоро все в тих бляхах буде.
23 до Вік Показати IP 13 Липня 2018 00:38
Ну вот сам і відповів. Ціни і зарплати. Ціни високі, зарплати в кого які, хай і дозволяють купити авто, но шо купиш? Країна не випускає, наскільки мені відомо, ніоднієї легкової машини. Пригнати авто до 8 років без проблем, но і такі авто там середні коштують в районі 5-8 тисяч, потім ще податки заплати 2-3 тис. Не кісло. Альтернатива? сенси і славути? Ти попробуй на них хоть годину поїздити. Те як їздять люди дивись і на укр бляхи, повір мені там де*ілів хватає як і на бляхах бо де*іли є просто де*іли і не важливо на чому вони їздять. Що стосується втік з ДТП на бляхах і не найшли, так це розтаможкою і вирішується. Якщо ти і вправду віриш шо якшо на авто буде укр бляха і його точно найдуть у випадку залишення ДТП, то розтаможка якраз рецепт.
22 до Вік Показати IP 13 Липня 2018 00:41
Доречі якщо буде розтаможка, блях просто не буде) Будеш спати спокійно)
1 до Вік Показати IP 12 Липня 2018 21:50
Мізкі свої до купи збери, але в тебе не вийде бо в тебе їх нема.УБОГІЙ.
2 до 1 Показати IP 12 Липня 2018 22:27
Не драконь)
Вік до 1 Показати IP 12 Липня 2018 23:17
О блять професор показався, не тобі ч*о рішати які в мене мозгі, і убогій- ти якшо крім дешевої заїздженої і списаної бляхі нічого купити не можеш
БОС до Вік Показати IP 12 Липня 2018 22:54
Осерешся би*ло.
Вік до БОС Показати IP 12 Липня 2018 23:28
Бос-*уйос
Справедливість до Вік Показати IP 13 Липня 2018 00:03
Ти дурний чи притворяєшся?
Підтримую Показати IP 12 Липня 2018 22:30
Шкода що депутати повтікали майже всі(((
Анонім Показати IP 12 Липня 2018 22:42
хочуть ціни на автомобілі як у Європі, супер, але й нехай влада введе екологічні податки на автомобілі такі ж як у Європі, інакше Україна перетворится на склад металобрухту. До того ж забруднене вихлопними газами повітря провокує багато важких хвороб, та й узагалі вкорочує життя людини на десяток років. Не треба вестись на стадо баранів, нам і нашим дітям тут жити.
2 до Анонім Показати IP 12 Липня 2018 23:27
Нехай. Якщо від того пропаде конский цінник на розтаможку.
Вік до Анонім Показати IP 12 Липня 2018 23:32
Молоток, сказав по суті, але всім вже оці залило бляхобрухтом, вони більш нічого не хочуть бачити і знати, їм треба купити дешевий іномарочний корпус, на все остальне начхати.
32 до Вік Показати IP 13 Липня 2018 00:27
не всі авто на бляхах є корчами. є такі які чистіші за той самий пазік і камаз якими в місті коптять все навкруги. а нарахунок дешевезни, то вони дешеві тому що налогі в нас безпонтові. це є собівартість авто, дешевше тобі ніхто нічого собі в убиток не віддасть. а тобі, нажаль, щоб отримати те "дешеве" авто, треба переплатити пару його вартостей, хвалений податок який вже пару десятків років нежалежності йде явно не в народ.
НЮХАЧ Показати IP 12 Липня 2018 22:45
та розігнати їх і жорстко..наглота хоче не платити в державу нічого
1 до НЮХАЧ Показати IP 12 Липня 2018 23:28
Завтра хліб буде 50 гривень. 25 з них це податок. Так само гавкати будеш?
Вік до НЮХАЧ Показати IP 12 Липня 2018 23:34
І я про те ж і за.
3 до НЮХАЧ Показати IP 13 Липня 2018 00:39
Вони якраз і хочуть заплатити за розтаможку. Но адекватну) В чому проблема?
До Вік Показати IP 13 Липня 2018 00:01
Ти придурок,чи таким народився?
Вік до До Вік Показати IP 13 Липня 2018 23:56
В чому моя придуркуватість?
ось вам Показати IP 13 Липня 2018 07:48
Саме цікаво що навіть якщо зроблять 0 розтаможку. Токористувачі блях не зможуть єю скористатись. Бо вони не є власниками. Прийдеться їхати в Польшу або Литву знаходити формального власника, купувати, що практично нереально. Дані протести нагадують дії обдурених вкладників фінансових пірамід..говорю це без злорадства але це реально так. Просто деякім політсилам перед виборами стала різко потрібна масовка...а тут така оказія...як не скористатись і не обдурити людей знов...прикро..