В машині п’яного луцького екс-міліціонера знайшли бурштин

У BMW п’яного екс-міліціонера працівники прокуратури виявили порожні дозвільні бланки на зброю, печатки та близько 400 грамів бурштину.
Про це повідомляє «Волинь24»
Обшукували автівку згідно із рішенням суду та в зв’язку з тим, що водія в нетверезому стані затримали в ніч на четвер, 13 жовтня. З’ясувалося, що це – колишній начальник дозвільної служби УМВС у Волинській області Сергій Куприянчик.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, патрульні впіймали п'яним за кермом екс-працівника дозвільної служби Луцького відділу поліції Сергія Куприянчика. Згідно з повідомленням, у його авто було багато документів, схожих на дозвільні документи на зброю.
Чоловік справді був у стані алкогольного сп’яніння, однак від освідування відмовився, до того ж, поводився агресивно щодо патрульних й намагався шарпати за формений одяг. З’ясували, що він колишній працівник дозвільної системи МВС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє «Волинь24»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 17

Андрій
Показати IP
13 Жовтня 2016 22:42
А чого півтори доби це авто на мосту стояло разом з поліцейськими і службовим авто. Не можна швидше оформити того бандита і на штрафмайданчик, а то охороняли ту беху на мості замість того, щоб інших ловити порушників

Анонім до Андрій
Показати IP
14 Жовтня 2016 02:49
Евакуатор зламався.

дідо до Андрій
Показати IP
14 Жовтня 2016 09:07
Чекали рішення суду по кримінальній справі.

ОГО!
Показати IP
13 Жовтня 2016 23:12
Минделі патрульним. Треба було ще пошукати походу ще в бакові бензин був. Не знайшли?

Анонім
Показати IP
13 Жовтня 2016 23:26
їх колишніх не буває.

Штефан
Показати IP
13 Жовтня 2016 23:50
Покажіть бланки, які продаються в магазинах і бурштин....

Бардась
Показати IP
13 Жовтня 2016 23:55
Купір дограсвся)))

Анонім
Показати IP
13 Жовтня 2016 23:57
це дизінформація. він був начальником дозвільної Луцька а не обласної дозвільної.

1312
Показати IP
14 Жовтня 2016 00:13
ЯК ПРИЄМНО КОЛИ МУСАРА СН*ШАЮТЬ!!!

ас до 1312
Показати IP
14 Жовтня 2016 12:45
сім я страждає зараз нові поліцаї з старого останні труси знімуть

Молодці поліцейські. Свою роботу виконали на всі сто. Мусора не тільки за пянку оштрафують , а по криміналу потягують.Слідаки з міськвідділа штопорили справу, але поліцейські дочекались рішення суду. втримали авто зі слідами злочинів.

Іван
Показати IP
14 Жовтня 2016 09:52
коментар було видалено

читач
Показати IP
14 Жовтня 2016 16:52
в нього на пиці написано що він бандюга та злодій!

вова
Показати IP
14 Жовтня 2016 23:10
бланк на придбаня зброї меможливо взяти,кажуть нема даш1000-2000грн.зразу намалюють.

читач
Показати IP
15 Жовтня 2016 12:56
бла бла бла

вадім
Показати IP
16 Жовтня 2016 09:50
він трезвим за кермо і несідав... без 100 баксів до нього і непідходь...
хто робив чи продовжував дозвіл на зброю той знае....

микола
Показати IP
16 Жовтня 2016 15:50
це чм* робило гроші з повітря, а коли був в АТО то крав волентерські тушонки і відсилав на Волинь цілими бусами !!!
Нерестовий період: на Волині виявляють браконьєрів
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Гімназії та початкові школи не закриватимуть: у МОН пояснили, що передбачає реформа старшої школи
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Заховала у рукав куртки: волинянка винесла з «Єви» кілька флаконів туалетної води і отримала 1700 грн штрафу
Сьогодні 06:20

Сьогодні 06:20
Лучанин хотів потайки винести з «Аврори» кілька наборів інструментів. Його спіймали
5 Квітня 2025 23:31