У Володимирі-Волинському борються з ямковістю на дорогах, викликаючи поліцію
![](/resize/450x299/r/files/news/2017/04-07/215099/286529.jpg)
Активісти Володимира-Волинського вирішили боротися з ямами на дорогах викликаючи поліцію.
Розпочав боротьбу Тарас Сватко, який вже двічі викликав поліцію аби та задокументувала аварійний стан покриття дороги на головних вулицях міста. Тарас відзначив, що поліція без проблем прибула на виклик, провела необхідні заміри ям, глибини яких подекуди сягали аж 19 сантиметрів, і закликав інших мешканців міста долучатися до його ініціативи.
«Я викликав поліцейських, які приїхали, зафіксували правопорушення, склади відповідні матеріали. На основі цих матеріалів вони мають скласти припис і направити його до балансоутримувача цієї ділянки дороги, котрий у встановлений законом термін має усунути дефект. Вразі не усунення дефекту на балансоутримувача буде накладено адміністративне стягнення в розмірі 60-ти неоподаткованих мінімумів, що становить близько 1000 гривень», - розповідає Тарас Сватко.
Днями до ініціативи Тараса Сватка долучився Ігор Іванюк. Він теж викликав поліцію аби та зафіксувала ями на вулиці Устилузькій у Володимирі-Волинському. До речі, глибина однієї ями сягнула восьми сантиметрів при допустимих чотирьох.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Розпочав боротьбу Тарас Сватко, який вже двічі викликав поліцію аби та задокументувала аварійний стан покриття дороги на головних вулицях міста. Тарас відзначив, що поліція без проблем прибула на виклик, провела необхідні заміри ям, глибини яких подекуди сягали аж 19 сантиметрів, і закликав інших мешканців міста долучатися до його ініціативи.
«Я викликав поліцейських, які приїхали, зафіксували правопорушення, склади відповідні матеріали. На основі цих матеріалів вони мають скласти припис і направити його до балансоутримувача цієї ділянки дороги, котрий у встановлений законом термін має усунути дефект. Вразі не усунення дефекту на балансоутримувача буде накладено адміністративне стягнення в розмірі 60-ти неоподаткованих мінімумів, що становить близько 1000 гривень», - розповідає Тарас Сватко.
Днями до ініціативи Тараса Сватка долучився Ігор Іванюк. Він теж викликав поліцію аби та зафіксувала ями на вулиці Устилузькій у Володимирі-Волинському. До речі, глибина однієї ями сягнула восьми сантиметрів при допустимих чотирьох.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058351)
молодець
Показати IP
7 Квітня 2017 16:56
все по закону
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058351)
Лучанин
Показати IP
7 Квітня 2017 22:14
А хто буде платити штрафи за ями в дворах на пр.Соборності ???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723058351)
Лучанин
Показати IP
8 Квітня 2017 18:03
Яйця в дв*рі, відібрити майно, посадити в тюрму цих "ЧІНІВНИКІВ"
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.