USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

У Луцьку зіткнулися «TIR» та навчальне «Daewoo»

16 Червня 2015 13:58
У районі Варшавського ринку біля ТЦ ЮВАНТ аварія: зіткнулись фура (TIR) та легковик Daewoo (навчальний).

Автівки стоять впритул одна біля одної, з пасажирів ніхто не постраждав, - інформує Район.Луцьк.

Однак від мосту, що біля Там-Таму, і до кільця біля торгового центру «Варшавський» - великий затор, машини рухаються дуже повільно.

На місце автопригоди викликали інспекторів ДАІ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
жора Показати IP 16 Червня 2015 14:04
Хм..найшов де вчити...там така дорога що нормальному водію складно рухатись...бо деякі паркують свої авто на самій дорозі. Куди дивиться ДАІ... Там хоть на одних штрафах не погано піднятися.)))
Просто мама Показати IP 16 Червня 2015 14:12
Перед водійськими курсами потрібно інструктора наймати, щоб підготував до курсів. Мене лякає, коли вже в перший день водіння, учня садять за кермо і відправляють їздити містом.
Просто.... до Просто мама Показати IP 16 Червня 2015 14:19
Перші навики водінню навчають не в місті, а на закритих майданчиках...хто вас вчив... Ви водійське посвідчення отримали самостійно чи за сало :) ?
Кепа до Просто.... Показати IP 16 Червня 2015 14:38
Все он правильно говорит. Не знаю как сейчас, но я лет девять назад закончил автошкола. Посадили за руль и сразу в город. Благо до этого отец научил хотябы трогаться. А остальные как? Похрен сразу в город)
Простий хлопчина до Просто.... Показати IP 16 Червня 2015 14:39
На яких майданчиках? Зразу на дорогу, правда єдине що, не з таким інтенсивним і важким рухом. Це реальна практика луцьких автошкіл.
оля до Простий хлопчина Показати IP 16 Червня 2015 16:39
І не тільки луцьких.
Анонім до Просто.... Показати IP 16 Червня 2015 15:18
Правил ще не знаєш, інструктор посадив за кермо і в місто - зараз так вчать
точно до Просто.... Показати IP 16 Червня 2015 16:38
Ні хто не париться на закритих майданчиках, роблять видимість навчання бо знають що потім всеодно треба платити.
Вася Показати IP 16 Червня 2015 15:00
З ким не буває. Навчання мае проходити у різних місцях. Якщо наавчатись тільки у безлюдних і безмашинних напрямках то потім всі будуть втікати як буде їхати такий водій
Лучанка Показати IP 16 Червня 2015 15:44
а ті, хто вчаться їздити влітку - як ведуть себе зимою на дорогах..як люди що перший раз взули ковзани на лід?? я вважаю, що нормальне навчання для отримення посвідчення водія має тривати рік - щоб людина могла їздити і умовах спеки, і в зимню пору і в весною і восени в дощі.. а не ПДР - для них то Полтавська Народна Республіка..а не щось інше....і декілька тих годин повчились і все...вперьод с пєсней....а потім стоїть та дама і щось водить пальцем по сесору..папіка кличе...бо вдарилась
1 до Лучанка Показати IP 16 Червня 2015 16:23
Ви водій? Чи Вам хтось в автошколі заважає вчитися і вивчати правила дорожнього руху? Інструктори так усе "розжовувають", що й дурень зрозумів би. Але багато хто думає навіщо вчитися, легше заплатити. Права отримав, сів за кермо - і вже водій. Усе залежить від особистої відповідальності людини!
Українка Показати IP 16 Червня 2015 16:20
Дивлячись яка автошкола, пів року як отримала посвідчення водія. Перше заняття на закритому майданчику, 2-3 за містом!! А тоді тільки в місті.
Місто Показати IP 16 Червня 2015 16:37
Я навчалася в автошколі на Конякіна, ходила на всі заняття, нічого там не вчать, в мене був такий інструктор, повний довбень , нічого не навчив, просила навчити рушати в горку, паркування заднім ходом, а він ще повчимо, ще повчимо, так і нічого не навчив. Далі вже мовчу як видають посвідчення водія, хто там вчився знає. Хороший урок як для інструктора так і для учня, потрібно дивитися по дзеркалам, а інструктору в носі не длубатися.
Орися до Місто Показати IP 16 Червня 2015 16:41
У мене так само було .
копач до Місто Показати IP 16 Червня 2015 23:43
догадуюсь про кого йде мова це той дебіл що нібито вчить на тому маленькому деу а насправді це не інструктор а така собі скотина котрий корчить з себе рішалу по здачі іспитів в мрео це мінтовська подстілка люди не йдіть вчитись у ту автошколу а то ще попадете до того мінтовського прихвостня воно з вас усі соки спробує висмоктати я вже пройшов по одній стежині з цим бидлом якщо його не виганяють з роботи то там усі такі інструктори
Юля до копач Показати IP 22 Червня 2015 18:55
Це Ви про кого? РП?
люстрація Показати IP 16 Червня 2015 22:03
А ще напишіть скільки коштує здача екзамену для отримання посвідчення водія.
Лучаночка до люстрація Показати IP 17 Червня 2015 08:19
Вивчи і здай! Вчився в автошколі біля Адреналіну - вивчив, виїздив, здав без грошей. З Першого разу
Водій до Лучаночка Показати IP 18 Червня 2015 00:16
Я вчилась в автошколі АС, сама все здавала нічого не платила. І і нструктори там толкові.
дай Показати IP 17 Червня 2015 10:12
кОли вже те даі розгонять і буде патрульна поліція.не хочу жити в минулому