USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

У Луцьку виявили продавця «лівих» мотоциклів

12 Травня 2017 21:44
У Луцьку виявили незаконну торгівлю транспортними засобами. мотоцикли не зареєстровані належним чином, у них відсутні номерні знаки та рами.

Про це повідомляють луцькі патрульні в Фейсбуці.

11 травня, близько 12 години, надійшло повідомлення, що невідома особа на вулиці Кравчука здійснює, на думку заявника, незаконну торгівлю мотоциклами.

Коли на місце події прибули патрульні, продавець хотів утекти, щоб уникнути відповідальності, однак був затриманий.

Перевіривши ситуацію, полісмени встановили, що мотоцикли не зареєстровані належним чином, у них відсутні номерні знаки та рами, тож на туди викликали слідчо-оперативну групу.

Патрульні, зі свого боку, оформили на порушника 2 адміністративні протоколи.

Далі справою займались слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанин Показати IP 12 Травня 2017 21:51
Там тими мопедами вже років з 5 торгують а ви тільки виявили?
Лучанин до Лучанин Показати IP 14 Травня 2017 09:03
Якщо не 15! Десять точно! Я думаю, що Людина з документами, просто комусь вчасно не дав на лапу..
Лучанка Показати IP 12 Травня 2017 21:57
все буває в перший раз
Анонім Показати IP 12 Травня 2017 23:11
я там купляв 10 років назад
Анонім Показати IP 12 Травня 2017 23:49
Ахаха лівих
Лучанин Показати IP 13 Травня 2017 06:33
А правих нема?
Микола Показати IP 13 Травня 2017 07:51
"у них відсутні номерні знаки та рами". Перший раз чую про безрамні мотоцикли.
Петро Показати IP 13 Травня 2017 09:22
Ось воно що Міхалич, виявляється що пан сам в гаражі їх з бомбами клєпав... Звідти і любов бомжів до міжнародного простору смітників? Якщо серйозно, то "Хтось" їх завіз через Одеську таможню в контейнері..? (і хто в нас таможні кришує ?)
Семен до Петро Показати IP 13 Травня 2017 10:57
Кривавий Пастор кришує
Петро до Семен Показати IP 15 Травня 2017 20:21
Насєров, та Юра єнакієвській не президента любі друзі? Щось не пам'ятаю щоб вони були в партії пастора.., а от в партії президента ( ПР, СДПУ о) - саме воно... Чи може пастором призначив єнакієвській на "7 кілометр" смотрящім, а обісраного насєрова на посаду здирника підатків? Пастор в РНБО сам в підлеглих попрошенка ходить.
народ Показати IP 13 Травня 2017 09:44
Поки нема власника (покупця) як можна зареєструвати транспортний засіб. В автосалонах теж нема номерних знаків на транспортних засобах поїдьте ще там щось складіть ТОРМ*ЗА
андрій Показати IP 13 Травня 2017 13:37
так йому і треба сам внього купляв документи по цей час не можу на скутер забрати щоб його зареєструвати.
Анонім Показати IP 13 Травня 2017 22:23
конкурент 100% подзвоний і здав. А про які номерні знаки ті попси трандять. Це нові мопеди та мотоцикли. Документом є лише ВМД і довідка-рахунок. От і роботу будуть мати авдокати. От ці витрати ще б покласти на попсів, о це було суперово. Ну і моральну шкоду стягнути