USD 41.10 41.42
  • USD 41.10 41.42
  • EUR 41.25 41.70
  • PLN 10.56 10.80

ДТП у Луцьку: Audi та Daewoo вщент потрощені. Фото

2 Квітня 2017 23:57
В результаті зіткнення нічної пори поблизу «Променя» серйозно постраждали автомобілі Audi та Daewoo Lanos.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Сергій Рижков.

Як повідомили очевидці, відповідно до попередніх даних, винуватцем є водій «Ауді». Мовляв, він рухався на дуже великій швидкості та «влетів» на кільце, не пропустивши «Ланос».

В результаті удару автомобілі отримали серйозні механічні ушкодження – розбиті крила, капоти, в одному з автомобілів спрацювали подушки безпеки.

На місці працюють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
норм Показати IP 3 Квітня 2017 01:29
напився хтось з них і баххх!!! Класика!
лучанин Показати IP 3 Квітня 2017 02:43
і знову бомжі на польських)
pidr Показати IP 3 Квітня 2017 02:49
знову ця б*длота на польських номерах
34 Показати IP 3 Квітня 2017 07:04
І знову авто на іноземних бляхах, коли ви вже заберете з наших доріг тих при...дурків, хватить
Автоінспектор Показати IP 3 Квітня 2017 07:17
Навіть Стасік Шайко їздить на польських бляхах
Водій Показати IP 3 Квітня 2017 08:07
Коли вже перестане жаба давити Вас? Скоро всі будете їздити на таких реєстраціях як дійде Шо Вас дурять як лохів?
Планета-Земля Показати IP 3 Квітня 2017 08:40
Таке враження, що на землі всі психічно хворі ....- Алкоголь, наркота, агресія, війни, безкультурщина, невроз, психоз і т.д.
Valik Показати IP 3 Квітня 2017 09:06
Відразу ниєте на польських номерах...а насправді навіть не можете відрізнити...що це не польські а литовські...то не говорили б якщо не розумієтесь....